נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


בוקר טוב לכולם,

איך ישנתם בלילה? אכלתם כבר את ארוחת הבוקר, כדאי שתדעו שזאת הארוחה הכי חשובה במהלך היום. אבל מה אני בעצם מקשקשת, מוטב שנכיר זה את זאת יותר טוב. קוראים לי הלה, ולא מזמן הייתי בת עשרים ותשע. אני חלק מן המארג של נערות ליווי בעיר מולדתי, וגאה להיות אחת מאותן נערות ליווי. בורכתי בנתונים מרשימים. הגובה שלי הוא מטר ושבעים, השיער שלי בלונדיני ושופע, החזה שלי זקור וזקוף, בדיוק בגודל המתאים, ואני חולת סקס אמתית.

אחרי שחיפשתי באופן נואש מקום עבודה מזה כמה חודשים, עברה לי המחשבה בראש – למה שלא אנצל את האהבה והתשוקה העצומה שלי לסקס, ועוד אקבל בתמורה הרבה כסף? לא ראיתי כל פסול להיות חלק אינטגרלי מכל אותן נערות ליווי. ההפך הוא הנכון – זה קסם לי וזה משך אותי. התחלתי לחפש כל מיני הודעות דרושים של נערות ליווי ברחבי רשת האינטרנט. ונדהמתי לגלות כמה סוכנויות ליווי יש בארץ. הרגשתי כמו ילד קטן שבא לחנות ממתקים, וההורים שלו אומרים לו לבחור רק ממתק אחד. איך לעזאזל אעשה זאת? איך אדע איזה סוכנות ליווי תספק לי הכי הרבה עבודה, וארוויח אצלה המון כסף? החלטתי לעשות הפוך על הפוך, אני אגיע לראיונות עבודה, ואראיין אותן, במקום שהן יראיינו אותי.

אמרתי וכך גם עשיתי. בכל יום היו לי שתי פגישות בסוכנויות ליווי. הכנתי רשימת שאלות מבעוד מועד, ואיך שהגעתי לפגישה, הוצאתי את המחברת שלי, ויריתי במנהל סוכנות הליווי את השאלות הכי נוקבות שהיו לי לשאול. בסופו של דבר צמצמתי את כל עשרות סוכנויות הליווי לשלוש שנשמעו לי הכי מהימנות, מגנות על נערות ליווי שלהן, ומתגמלות אותן הכי טוב. הגעתי לשלושתן לסבב שני של ראיון, כאשר שוב הוצאתי את המחברת האישית שלי, ויריתי לכיוונן שאלות נוקבות, חדשות לגמרי. בסופו של דבר דבקתי בסוכנות הליווי האחרונה, ואני ממש לא מצטערת שעשיתי זאת.

הלקוח הראשון שלי היה נער מתבגר, זב חוטם, שהחלב עוד נמצא על השפתיים שלו. הוא התוודה באוזניי שהוא ממש חסר ניסיון בכל מה שקשור ליחסי מין, ולקחתי על עצמי להעביר לו מהתורה שלי, ומהניסיון האישי העשיר שלי. לקחתי את הפרויקט אתו בשתי הידיים, והוא התגלה כתלמיד ממושמע, שציית אחרי כל "הפקודות שלי". חיש מהר הוא התמקצע, ונהיה ממש טוב בסקס. הוא הגיע אליי לפגישות קבועות במשך כמה חודשים, עד שיום אחד סיפר לי שיש לו חברה, והוא רוצה להשקיע בה את כל מה שהוא השכיל ללמוד ממני. חשתי סיפוק עצום, אין כמו אלטרואיזם…

תפריט נגישות