נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


אז כלפי חוץ תמיד חשבו שאני איזה חנון, חשבו שאין ממני לא ייצא ילדים, זוגיות ומי בכלל תלך איתי? נראה שכאילו אישה לא נגעה בי מעולם.

אני מאמין שיש כמוני פה ושם גברים שנחשבים בתולים, אבל זהו, שאני לא ממש כזה ולא כולם יודעים ושופטים אותי לפי המראה שלי.

אני חרמן, יש לי יצרים ואני לא שונה מאחרים. אני מאוד מיני ואוהב לעשות סקס וכך גם גיליתי שיש נשים שיכולות לעשות את זה וזו המטרה שלהם- לעשות טוב לגברים מבלי לשאול יותר מדי שאלות.

פשוט להגיע ולתת להם את ההנאות של החיים ולכן, כירושלמי גאה ואחד שמת על הפרטיות שלו, הגעתי אל נערות ליווי בירושלים שהן תעשנה עבורי את כל מה שצריך בדיסקרטיות המלאה ובהנאה הגמורה.

כל כך רציתי מישהי שתבוא, שתראה לי קצת דברים אחרים, שתיגע לי בדמיון שלי.

רצו לי כל הזמן בראש סרטים כחולים וחיפשתי משהו חדש. אני רוצה מישהי שלא ראיתי מעולם, שלא מכיר ולא שמעתי עליה וכך למעשה לעשות סקס של פעם אחת בחיים בצורה הפרטית לי ביותר. הדמיון משתולל, כולם יודעים את זה, זה יכול להתחיל בשיחה סקסית ולהמשיך הלאה, לממש את זה, לדבר על זה, לגעת, לחוש והנה זה רץ למקומות שאין לתאר. משיחה פשוטה, זה רץ לריגוש חזק ביותר, סקסי ביותר ,הקול מטריף אבל המראה לא פחות.

משיחה אחת, ממבט אחד על תמונה של מישהי שווה זה הלך רחוק בדיוק כמו שחלמתי על כך תמיד. זה מדהים, לפעמים זה אפילו מפתיע ואני מבחינתי לא רציתי לוותר על החוויה הזאת. פעם הייתי אוהב לעשות שיחות סקס, אבל כשגיליתי את אותן נערות ליווי איכותיות בירושלים, החיים שלי השתנו לבלתי היכר.

בבית שלי, בבית מלון, איפה שרק אבחר, אף אחד לא באמת יודע מה עומד לקרות ואני נותן לזה את החופש המבוקש. אני בוחר מתי, איך ועם מי, יש מלא נערות שמתות לסקס חם ולוהט והן חרמניות לא פחות ממני.

לפגישה איתי הגיע פצצה סקסית, תאמת?

היא הייתה דומה בדיוק לתמונה שלה, לא היו שם טעויות. חבר פעם אמר לי שיצא עם מישהי שלא דמתה לתמונה שלה, זה מבעס.

אליי הגיע בחורה, לא משנה, לא אציין את השם שלה, ככה היא בחרה, להישאר אנונימית. היא הייתה כוסית על, מראה מושלם ביותר. לא ידעתי מאיפה להתחיל,כאחד שסבל בעבר משפיכה מוקדמת החלטתי להתחיל בשיחה או במחשבה שניה פשוט לטרוף אותה, לקפוץ עליה ולהראות לה מה הכוונה כשמדברים על סקס רטוב וטוב. אני זוכר שלא היו שם גבולות, זה היה מלוכלך, חרמני, בחורה מגיעה אליי ללא שום עכבות, אין לה גבולות וזה מה שרציתי בתכלס.

מבלי לשאול כלום, היא אפילו פסחה על כוס היין שמזגתי לה והתנפלה עליי, נישקה אותי בלהט, הרגשתי איך אני מלקק אותה, את השפתיים שלה המושלמות. איזה שפתיים אש יש לך אמרתי לה ולא הפסקתי לנשק כשאני מדמיין מה יקרה אם אני עכשיו פותח את הרוכסן, מוציא את האיבר שלי ומכניס לה אותו מבלי לשאול בכלל.
היא ידעה, הרגישה, היא זרמה איתי, פתאום, יכולתי שם בחדר הזה לעשות מה שרק עולה לי בראש. חרמנות שאין לה קץ. היא פשוט זרמה עם הרצונות שלי. פתחתי את הרוכסן, היא רכנה ותפסה את האיבר שלי לתוך הפה שלה. הרגשתי איך היא מוצצת לי בתאווה גלויה, היא לא הסתירה את האהבה שלה לסקס וזה חרמן אותי יותר ויותר. הרגשתי איך אני רוצה לגמור לה בתוך הפה אבל עוצר את עצמי, עדיין לא. אני רוצה להרגיש את כל החוויה בוערת בתוכי.

זה כאילו שאני מזיין אותה, מכניס לה את האיבר שלי פנימה לתוך הפה המושלם הזה שלה, היא דוחפת את כולה ואני דוחף את כולי, טוטאליות מחרמנת זה מה שהרגיש לי באותו הרגע.

לא רציתי לגמור מזה, רציתי להרגיש את האקט המיני עוטף אותי, השכבתי אותה בעדינות, פסקתי לה את הרגליים והייתי חייב להרגיש את המיצים שלה מתערבבים לי על הלשון, זה היה מחרמן בטירוף. אחרי שהרטבתי אותה ככה טוב, ראיתי את הכוס המגולח והמושלם שלה, הכנסתי את עצמי פנימה, הזין שלי עמד בטירוף וזהו, לא לקחו כמה שניות עד שגמרתי כמו משוגע בתוכה.

היא מסתבר אוהבת סקס, גמרה איתי יחד, לא וויתרה על האורגזמה שלה, עוד, היא אומרת לי ואני מרגיש את עצמי בתוכה עמוק – הכוס שלה היה מזמין, רך ובעיקר צר.

זהו, נשכבנו אחד ליד השנייה, היא דפקה לי חיוך, הוציאה לעברי לשון איתה היא מלקקת בטיזינג את השפה העליונה שלה. מתלבשת ונעלמת משם… משאירה אותי עם הרצון לזיין אותה שוב פעם. אני שואל אותה לאן והיא רק מחייכת אליי ונעלמת כלעומת שבאה….

תפריט נגישות