נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


אני זוכר את היום הזה היטב, השתחררתי בדיוק מהצבא וזה היה טיול ראשון. אימא שלי פינקה אותי בטיול אבל בזמן שלכולם הייתה בת זוג לי לא הייתה אף אחת, הרגשתי החמצה מאוד גדולה. לא ייחסתי לזה חשיבות, אמרתי לעצמי שבטוח אכיר מישהי שם כשאטייל וכך היה.

הגעתי לבית המלון ואת פני קיבלה מישהי מדהימה כנראה שהיא קיבלה את האנשים במלון היא הייתה מאוד נחמדה. היא שאלה אותי שאלות והתעניינה וזה באמת חימם את ליבי, בחורה שווה במיוחד שואלת עליי וואו.

קבענו להיפגש בערב, היא אמרה שאין לה מה לעשות וזרמתי עם זה, היא חיכתה לי בלובי ולקחה אותי לראות קצת את אנגליה מקרוב. בשיחות הראשוניות דיברנו על כל מיני דברים וסיפרתי לה שמעולם לא הייתי עם אישה, זה לא הפתיעה אותה ואפילו קצת ריגש, זה הרגיע אותי. העברנו ערב מושלם ואז הצעתי שאחזיר אותה למלון והיא הציעה לי לבוא איתה יחד.

עלינו לחדר שלה, הוא היה מדהים, פתאום מבלי להגיד שום דבר היא פשוט נישקה אותי, הרגשתי את כל הגוף שלי דרוך, היא לא שאלה אותי שום דבר ורק אמרה לי.. "אתה יודע שאתה סקסי"? חייכתי במבוכה, היא המשיכה לנשק אותי והעבירה לי יד על הביצים, על הזין שכבר עמד כמו טיל.

שוב, מבלי לשאול אותי יותר מדי היא הושיטה את היד שלה ואחזה את הזין מחוץ לתחתונים הלחים שלי ולגוף הזה שלי שכל כך השתוקק אליה. היא מצצה לי, פשוט לקחה את הזין והתחילה למצוץ לי כאילו אין מחר. הפה שלה עלה וירד ויכולתי להרגיש את טיפות הזרע שלי בתוך הפה שלה אבל עדיין לא גמרתי.

היא זרקה אותי על הספה והזין שלי עמד כמו טיל, היא החדירה את עצמה לתוכי, מתיישבת עליי ומזיינת אותי בחוזקה. אני מרגיש את הנשימות שלה, עולות ויורדות, השד שלה בתוך הפה שלי, הפטמה שלה אוח… אני כבר לא בתול אני צועק לה והיא ממשיכה, מקריבה את השדיים שלה לפרצוף שלי ואני מלקק אותם בזמן שאני מזיין אותה ומרגיש איך הזין הגדול שלי חודר אל תוכה והיא מתענגת, צועקת מרוב שהיא נהנית.

פתאום ללא התרעה נוספת אני מרגיש איך אני גומר בתוכה, מרגיש איך הזרע שלי נכנס אל תוכה. אני גומר, אני לא מצליח להתאפק יותר, מרגיש איך כל כולי נמצא בתוכה וזה מענג, מושלם שאין מה להגיד.

אני מרגיש את זה בכל חלק בגוף שלי, וואו זה מרגש, אני יכול להגיד שזו בהחלט הייתה הפעם הראשונה ובטח שלא הפעם האחרונה… "אני כבר לא בתול" אני אומר לה והיא צוחקת בכל ומאשרת… "כן אתה כבר לא בתול".

תפריט נגישות