נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


היי, אני אליס ואני נערת ליווי, שנים שאני כותבת יומן ומדי פעם אני מספרת על כל הדברים שאני חווה או רואה בחיי היום יום.

היום במיוחד היום אני שוכבת לי במיטה ללא תחתונים, החולצה שלי טיפה מורמת, אני בוהה באוויר ורק נוגעת בגוף שלי באטיות, לפעמים אני אוהבת לאונן, להרגיש את זה קורה לי לבד. אני אוהבת לחקור את הגוף שלי, לאונן מול הטלוויזיה, מול המחשב ולמרות שאני נהנית מזה שהלקוחות שלי נותנים לי זמן איכות ואני להם יש לי כמה רגעים שאני אוהבת להגיע לכמה אורגזמות בו זמנית.


אני לוקחת את הוויברטור שלי ונותנת לו לעשות בי מה שהוא רק רוצה, אני מרגישה את הגל הראשוני ואת זה שאחריו, מתחרמנת בטירוף מכל מהלך ומהלך.

לפעמים אני לא צריכה אף אחד, רק נוגעת בעצמי, משחקת לעצמי בפטמות הזקורות, מרגישה איך כל הגוף שלי בוער ואז מכניסה את הקצה של הוויברטור ומאוננת בטירוף, מרגישה שהנה אני גומרת פעם אחת, פעם אחר פעם, מדמיינת זין ארוך, זקור וגדול נכנס לי לגוף ולא מתפשר איתי אלא על הנאות שלפעמים קשה לי לקבל אותן בעבודה.


אחרי שאני מאוננת אני כמו אישה חדשה, מתקלחת, יורדת לקפה ולפעמים מכירה מישהו לסטוץ ללא הגבלה או מגבלת זמן. כן, אני מודה אני חולה על סקס, זאת הסיבה מדוע בחרתי להיות נערת ליווי איכותית שיודעת לספק כל מי שרק צריך את זה. היו לי המון פעמים שהכרתי מישהו באקראי והכנסתי אותו למיטה שלי, הנה למשל אתמול הכרתי מישהו שהיה מגיע קבוע לשתות בבר מתחת לדירה שלי.

הזמנתי אותו אליי, שתינו קצת יין, צחקנו הרבה ואז בשיא הדברים אמרתי לו נו.. תתפשט אני רוצה לראות אותך ערום. הוא הבין שיש לו עסק עם מישהי לא פחות מיוחמת ובעיקר אחת כזו שמבינה עניין. שכבנו ערומים במיטה, הוא היה עליי, נכנס ומזיין אותי בטירוף, הנה זיין גברי, חזק, הפעם לא ויברטור אבל אני אוהבת לגוון כבר אמרתי לא?

אני מרגישה שאני גומרת, הוא דוחף את הזין שלו בתחילה לאט ואז עמוק, מרגישה אותו כל כך עמוק.

ככה היה בא והולך, כל מיני פעמים מדהימות היינו מזדיינים בטירוף, עושים את כל התנוחות, אפילו פעם אחת אפילו השהינו גמירה ועשינו קמה סוטרה נפלאה. לא משנה באיזו שעה, הוא היה מתקשר ואם לא הייתי בזמן עבודה, הייתי מתארגנת לכבודו, פותחת את הדלת והוא כבר היה מזיין אותי על השולחן, על המקלחת, על השידה ופעם אחת אפילו ליקק לי את הכוס שאני מפסקת בעמידה…


ערב אחד הוא הזמין עוד חבר, נדלקתי, היה לו ראש פתוח, הנה אנחנו עולים מדרגה, אחד מלקק לי את הכוס והשני מלקק לי את הפטמה, נוגעים בי כל חור אפשרי. אני יורדת על הברכיים ומפשילה מהם את המכנסיים, מוציאה את הזין ומוצצת להם בטירוף, אוח היה להם זין מושלם. פתאום, אחד מזיין לי את הכוס ואחד מכניס לי את האיבר המהמם לתחת ושניהם יחד מביאים אותו לאורגזמה בלתי נשכחת. אנחנו נאנחים, אני רוכבת על אחד ואחד רוכב עליי, גומרים בטירוף, נשכבים זה על זו…

הם מחייכים אליי… אני אליהם, מעשנים את הסיגריה של אחריי… "פעם הבאה תביא עוד חבר" אומרת לו ורואה את החיוך נמתח על השפתיים.

תפריט נגישות