נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


"איפה ניפגש?" שאל יואב את גילת, כאשר פגש אותה ליד השער של האולפנה בה היא למדה. הם היו זוג כבר שנתיים, מחביאים את אהבתם מבני משפחת שלא הרשו להם להיפגש בעקבות סכסוך בין ההורים של שניהם. הם לא ידעו את נפשם מרוב צער ולא עזרו להם תחנוניהם, הווטו שהוטל על הקשר ביניהם היה בלתי נסבל מבחינתם.

כלפי חוץ הם השתדלו לשמור על פרופיל נמוך אולם כאשר היו נפגשים פעם בכמה ימים בהיחבא באיזו דירה דיסקרטית בעיר מגוריהם, היו ניצוצות באוויר והם לא יכלו להוריד אחד מהשנייה את הידיים. הם היו בני 19 שניהם, הוא לפני שירות צבאי והיא לפני שרות לאומי והם ידעו שהם בקושי ייפגשו כאשר יסיימו את לימודיהם.

הם קבעו להיפגש באיזו דירה דיסקרטית ששניהם שמעו עליה רחוק מביתם והגיעו לשם כל אחד בנפרד. יואב הגיע לדירה לפניה, מחכה לה בכיליון עיניים, חסר בלנות להחזיק אותה בזרועותיו. היא הייתה אהבתו הראשונה, וכך גם הוא היה לגביה, הם איבדו את הבתולים שלהם אחד לשנייה, אהבתם הולכת וגוברת עם כל מפגש ביניהם.

היא הגיעה לדירה, נכנסת אל בין זרועותיו, מרגישה את זקפתו תופחת לקראתה בהיצמדו אליה. הוא נישק אותה בכל גופה, מפשיט אותה ברכות מבגדיה, כשהיא עוזרת לו לפשוט גם את בגדיו, עומדת מולו מבוישת משהו ומסמיקה מאהבתה אליו.

יואב הרים את גילת בידיו, תוך שהוא ממשיך לנשק אותה וללחוש לה מילות אהבה, והניח אותה בעדינות במיטה, מכניס את פטמתה לפיו ובידו משחק בשדה השני, גילת מפשקת קלות את רגליה, חשה את הרטיבות שבין רגליה בציפייה לכניסתו אליה.

יואב התרומם, הביט בעיניה ונכנס לתוכה בעדינות, היא חשה איך הזין הקשה שלו נדחף לתוכה ואת נרתיקה מתכווץ בציפייה להרגיש את כולו בפנים. הרטיבות שלה הוציאה אותו מדעתו, וחום גופה גרם לו לרעוד כמו עלה נידף. הוא נכנס ויצא ממנה בשיכרון חושים, מהר מאד הם חוו אורגזמה משותפת ונרדמו חבוקים.

את דבר מפגשיהם באותה דירה דיסקרטית הם הסתירו מעיני כולם, מקווים שבמשך הזמן הם יוכלו לרכך את הוריהם העקשנים. בינתיים הם מממשים את אהבתם בסתר

תפריט נגישות