נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


יגאל סיים יום עבודה במשרד והתקשר לחופית, נערת הליווי שפגש על בסיס קבוע. הוא הרגיש צורך עז להיפגש איתה אותו יום כדי לשחרר לחצים מיום עבודה מתיש ועמוס שעבר עליו. הוא קיווה שהיא תהיה פנויה בשבילו אותו יום, ולו לשעה.

היא הייתה פנויה והם קבעו להיפגש באותה דירה דיסקרטית קבועה שבה נפגשו כשעתיים מאוחר יותר. חופית ידעה איך להרגיע אותו במקצועיות, ידעה להכיל את המתחים שלו ובסוף כל מפגש מיני ביניהם הוא יצא ממנו חדש ונטול לחצים. היא הייתה אלופה, מקצועית וחושנית ברמות שלא ראה אצל נשים רבות. הוא לא אהב את ההמוניות שבמכוני ליווי, והעדיף לקיים יחסי מין בתשלום מחוץ לבית לכן רעיון של דירה דיסקרטית היה אידיאלי בשבילו.

יגאל לא רצה זוגיות מחייבת עם אף אחת, ומעצם היותו גבר שאהב סקס לא הפריע לו לשלם עבור שירותים אלו. חופית התאימה לו כמו כפפה ליד, היא ידעה עם הזמן בדיוק מה הוא אוהב ובאיזו צורה, והמפגשים ביניהם באותה דירה דיסקרטית היו נטולי עכבות וחופשיים.

הגיע זמן המפגש ויגאל הגיע לשם כמה דקות לפניה, מצפה לה בכיליון עיניים. היא הגיע עם משב רוח רענן וחושני, לבושה בחצאית מיני צמודה לגופה, חולצת משי תואמת ונעלי עקב גבהות. לא  היה לו ספק מחזותה, מתחת לבגדיה היא לא לבשה כלום והזין נעמד לו.

היא באה לקראתו, פותחת את רגליה והתיישבה על הזין החשוף שלו בעודו יושב על הכורסא, היא רכבה עליו במהירות, גונחת יחד אתו עד שהגיעו לאורגזמה משותפת.

הם נכנסו ללא מילים למקלחת משותפת, יגאל מרגיש איך המתח הולך ועוזב את גופו בעודה מתחככת בו בגופה המושלם, מגרה אותו בידיה, יורדת על ברכיה ומוצצת את הזין המזדקר שלו שוב לקראתה. הוא הרים אותה משעין אותה אל הקיר ונכנס בה שוב. הם הזדיינו במהירות מתחת לזרם המים החמים, גומרים שוב אחד עם השנייה.

היה משהו מרגיע באותה דירה דיסקרטית. היא התאימה בדיוק למה שיגאל היה צריך.

הוא חזר הביתה ונרדם כמו ילד קטן, גופו רגוע ולחצי היום נעלמו כלא היו.

תפריט נגישות