נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


 

יש מי שחושבים, כי נערות ליווי בחיפה חייבות לאהוב ולהוקיר את כל סוגי הגברים, באשר הם. אבל אני ממש לא כזאת. אגב, קוראים לי אלייה, ואני בשנות העשרים המוקדמות לחיי, גאה להשתייך לעם של נערות ליווי בחיפה. כמו הרבה חיפאיות, אני מעדיפה יותר גברים מזרחיים, ונראה שהם ממש מתחברים אליי. ליופי האותנטי שלי, למראה האלה שלי שלא תבינו אותי לא נכון, אני מקבלת כל גבר באשר הוא, לא אכפת לי בכלל להיות אף עם גברים אשכנזים, אבל המזרחים יותר חמים, גם בלב וגם במיטה. וזה הוא הסיפור שלי בקצרה –

לפני כחודש, הבוס שלי מסוכנות הליווי, ששמו היה אורדן, התקשר אליי על הבוקר, ואמר לי שאני חייבת להגיע היום בערב למסיבת הרווקות של ידידה שלו. ניסיתי להתחמק באלגנטיות, אבל אורדן לא הסכים לקבל ממני סירוב. סיכמנו למורת רוחי שאגיע בתשע וחצי למסיבת הרווקות של הידידה שלו. בחוסר רצון משווע התקלחתי, התבשמתי, התלבשתי יפה, והגעתי לרחוב ידוע בחיפה. נכנסתי לבית המסיבה, והתבאסתי לראות שאין אף אחת מכל אותן נערות ליווי בחיפה שאני מכירה. לא הבנתי מה הקטע שאורדן הזמין דווקא אותי.

לאחר כמה רגעים, אורדן ניגש אליי, ולאחר כמה חיבוקים חמים, הוא אמר – "לא הזמנתי אותך סתם למסיבה הזאת. יש לי לקוח גדול שאני רוצה שתיפגשי אתו עכשיו, ושתתני לו שירות הכי טוב שאת יכולה. הוא באמת חשוב לי. למרות שממש לא היה לי חשק, הסכמתי. ככלות הכול, הוא הבוס שלי. המקור לעושר ולרמת החיים הגבוהה שלי.

לא עברו כמה שניות, ונכנס לי לפריים גבר מסוקס. הוא היה בשנות השלושים לחייו. גבר ממש מרשים ושווה זיון, במלוא מובן מאליו. קראו לו אביאת. לאחר היכרות קצרה, החלטנו לעבור לסביבה יותר אינטימית, והצעתי לו ללכת אתי לדירה הדיסקרטית שלי.

אביאת כמובן שהיה מזרחי, מה שהגביר את המשיכה שלי אליו, ויכולתי לראות בעיניים שלו שהוא ממש נמשך אליי ומחבב אותי. היו לנו רק שעתיים לשרוף, כי הייתה לו טיסה מתוכננת. ובלי לבזבז עוד זמן התחלנו להתגפף ולהתחכך אחד עם השניה. הסקס היה ממש טוב, אפשר להגיד אפילו שעשינו אהבה. כך זה הרגיש. הוא היה פרוע במיטה, ואני נהניתי מכל רגע ורגע. בכלל שכחתי שאני צריכה לתת לו יחס מיוחד, ונשאבתי כל כולי לסקס אתו. הוא היה שועל במיטה, והוציא ממני את הרוח הפראית שבי. עטתי עליו במלוא מערומיי, והיה זה הסקס הטוב ביותר שידעתי מזה זמן רב…

תפריט נגישות