נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


אנחנו חבורה של 4 בנות די מופרעות, בקטע טוב וחיובי.

מאז שאנחנו ילדות בגן, התחברנו אחת לשנייה בדבק שאי אפשר להתיר.

גן, בית ספר, אפילו לצבא התגייסנו בהפרשים של ימים בודדים אחת מהשנייה, וידענו שאחרי הצבא נתחיל את החיים שלנו ביחד בטיול ארוך ופרוע של אחרי צבא ותחילת החיים האזרחיים והבוגרים שלנו כמו גדולות וכמו שרק אנחנו יכולות ומסוגלות לעשות.

מי יעצור אותנו מלהגיע ליעדים שלנו?

חלמנו חלומות גדולים, ראינו את עצמנו מגשימות את החלומות שלנו בכל דרך אפשרית, וכמובן שלא שללנו את האופציה (שבתחילה עלתה לשולחן כבדיחה) שנעבוד כולנו בבית אחד כחבורה של נערות ליווי או באחת מאותן דירות דיסקרטיות . את החלומות רצינו להגשים כמה שיותר מהר, בכמה שפחות זמן, עם כמה שיותר הנאה בדרך, ועם כמה שפחות מאמץ…

ככל שחלף הזמן, סיימנו צבא, ויצאנו לעיר הגדולה, לתל אביב, כדי להתחיל את החיים שלנו. מצאנו עבודה במלצרות בברים בעיר, וגרנו ביחד בדירה שכורה בדיזינגוף. מעצם היותנו פלפליות, מלאות שמחת חיים וכוסיות מעלפות, כל אחת מאתנו, עשינו המון טיפים, במיוחד מגברים חרמנים שהזין עמד להם על בסיס קבוע, וכמובן שקיבלנו כל אחת בתורה ובמקומה, הצעות לזיונים שלא נשכח.

בואו, חמודים, נזדיין כאוות נפשנו, ובמקביל גם נדע לסובב אתכם לכיוון שלנו.

האופציה של נערות ליווי משום מה נראתה ריאלית וקרובה מתמיד.

בעצם, למה לא?

בואו, נודה, אנחנו כוסיות, אוהבות סקס, זורמות אחת עם הראש של השנייה, אוהבות את אותם דברים, משדרות על אותו גל, חולות על סקס – ההחלטה נפלה, את הדירה השכורה שלנו הפכנו לבית הפעילות ופרסמנו מודעה על נערות ליווי.

כמובן שדאגנו שלכל אחת מאתנו יהיו הימים והשעות הקבועים שלה למפגשי הסקס וזאת שנוכל לשמור על דיסקרטיות מקסימלית שלנו ושל הלקוחות שלנו. בכל זאת, חלקם הגדול נשואים, אנשי עסקים, וכדומה.

את חוויות הסקס שלנו שיתפנו אחת עם השנייה, התעריף שלנו לא היה זול במיוחד, אבל עובדה היא שכל אחת מאתנו מחזיקה ברשימות שלה כמה וכמה לקוחות "כבדים", שמוכנים לשלם כל מחיר עבור שירותי נערות הליווי שלנו.

שנה אחרי שהעסק התרומם, הרשינו לעצמנו לצאת לטיול חובק עולם של אחרי צבא, בלי דאגות כלכליות.

כמובן שאנחנו ממשיכות לשלב הנאה ועסקים בכל מקום בו אנחנו נמצאות.

הרי חלומות גדולים נועדו שיגשימו אותם, והמטרה מקדשת את האמצעים…

תפריט נגישות