נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


 

אני עובד כמדריך בחדר כושר בתל אביב, נראה כמו דוגמן מהירחונים ומסובב אחרי לא מעט ראשים. גברים ונשים כאחד מתחילים אתי על ימין על שמאל, אולם אני שומר בקנאות על ריחוק ונמנע מכל מגע או זוגיות. זה לא שלא בא לי שתהיה לי מישהי. אני מת כבר שתהיה מי שתאהב אותי. זה בסך הכול מכסה על חוסר בטחון עצמי. עם כל היופי שלי, הדפקט היחיד הוא שיש לי זין קטן. בעמידה הוא מגיע לעשרה סנטימטר, למרות שהוא עבה, בשבילי הוא נראה קטן ואני מפחד מהיום בו אצטרך להוריד את תחתוניי מול אישה.

נחשפתי לא מעט לבחורות כוסיות במהלך עבודתי בחדר הכושר. חלקן אף התחילו אתי בלי בושה, מפלרטטות ומנסות. ואני בשלי, מדריך ונמנע. את הגמירה שלי אני חווה בבית בסופו של יום מול מסך המחשב, בצפייה  בסרטי סקס ובאוננות.

היחיד שידע מסודי היה חברי הטוב עוד מגן הילדים, עידו. תמיד מנסה לשכנע אותי להתחיל להזדיין. הרי הזין הוא שריר שמתפתח וגודל ככל שמשתמשים בו יותר. אם לא אתחיל ככה זה יישאר ואני בשלי. יום אחד הוא קיבל עלי קריזה והודיע לי שהוא לוקח אותי לשתי נערות ליווי שיוציאו אותי מהחרא בו אני נמצא. "הן יזדיינו אתך על בסיס יומי מבחינתי ואני אשלם, יעלה כמה שיעלה" אמר לי בתקיפות "אתה חייב להתחיל לעשות משהו!!!"

למחרת הוא בא לאסוף אותי ונסענו, הוא הכיר את אותן נערות ליווי בצפון מקרוב מאד, קרץ לי. מעבר לסקס מדהים איתן הוא גם מצא אותן נשים מדהימות באישיותן שאפשר לדבר אתן על כל דבר. הן כבר ידעו מה עוצר אותי והבטיחו שאני אקבל טיפול של מלך.

אפרת הושיטה את ידה אל תחתוני בשלווה, מחייכת אלי כשנרתעתי מעט. היא משכה אותי אליה ונשק לי קלות על שפתי. "ראיתי כבר הכול" אמרה לי. היא הורידה ממני את בגדי ואני עמדתי מולן נבוך ומבויש. דקלה נצמדה אלי במערומיה מאחורה, בזמן שאפרת ירדה על ברכיה ומצצה את הזין שלי במשך שעה ארוכה. המפגשים הראשונים היו מלאים מזמוזים עד שערב אחד קיבלתי בטחון וזיינתי את שתיהן כמו מטורף אחת אחרי השנייה. מהר מאד הזין גדל לי בהתאם לכמויות הסקס והזיונים שעשיתי, השלמתי את כל מה שנמנעתי ממנו עד עכשיו.

תפריט נגישות