נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


זיכרונות עבר – דירות דיסקרטיות
אני זוכר את המפגשים האלו, דירות דיסקרטיות היו פעם חלק רציני בחיים שלי, אני זוכר שלא ממש חלמתי על זוגיות, או לפחות לא הצליח לי. קורה שלא מצליח לך זוגיות ואתה מחפש פתרון אחר וככה למעשה הגעתי אל נערות ליווי שהביאו אותי אל תוך דירות דיסקרטיות מפנקות במיוחד.
היה שם הכול מהכול, ג'קוזי מושלם, יין, שטיחים, תמונות, נראות מושלמת, הכול היה שם, רק היה צריך להיכנס וליהנות מכל השאר.
אז באותו היום שהגעתי לשם, היא רקדה לה על העמוד, היא פשוט ניגשה אליו, השילה את הבגדים מעליה ועשתה לי סוג של מופע, מופע שרק בחלומות מקבלים אותו.
היא ביקשה ממני להתרווח על הספה, היא פשוט רקדה, ניסיתי לקום, אבל היא סירבה שאבוא, היא רצתה לשלוט בכל המהלך.
אני רואה אותה רוקדת על העמוד, זה מרגש אותי, היא מלטפת את העמוד כאילו זה היה האיבר שלי או כך לפחות אני מדמיין.
היא מנשקת, מלקקת את העמוד, אני יכול לדמיין שוב שזה הגוף שלי, רטוב, צועק אליה, רוצה שהיא תיגע בי אבל שוב, היא לא מרשה לזוז.
כמה סיבובים וזהו, אני לא מצליח להתאפק יותר, אני פשוט ניגש אליה, היא מורידה ממני את הבגדים, משאירה אותי עירום, מתחילה את ההצגה.
היא מנשקת אותי בצוואר, הלשון שלה מתמזגת עם שלי, לאט ובזהירות יורדת למטה על הברכיים, אוחזת באיבר שלי ויורדת לי בהנאה מלאה.
"את אוהבת את זה אה" אני אומר לה והיא מהנהנת בראשה, מתבוננת בי, ממשיכה, לא מפסיקה וזה אפילו מגרה אותי יותר.
מלמעלה, אני רואה את הלשון שלה, אני רואה את הפה שלה, אני מרגיש איך השפתיים שלה מתהדקות על הזין שלי.
אני מת לגמור, אני כבר מדמיין איך אני גומר ומפוצץ לה את הפה בפרי הטעים הזה שלי. היא ממשיכה, עוד רגע היא מתבוננת בי ובשלב מסוים אני מרים אותה, דוחף אותה אל הקיר ומזיין אותה בעמידה, חודר אליה כמה פעמים, עומד להתפוצץ וגומר בכל הכוח.
אני מגיע לשיא שלי, אני גומר כמו מטורף, אני לא יכול יותר, זהו, גומר כמו משוגע ומרגיש את הנחשול, מרגיש את השחרור המדהים הזה.
אנחנו נזרקים על הריצפה, היא מתבוננת בי, אני מתרגש, הלב שלי עדיין דופק, עוד כמה רגעים נרגע, נעשן את הסיגריה השנייה ואז, אולי נחזור ונעשה סיבוב שני.

תפריט נגישות