נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


עוד באמצע השירות הצבאי שלי החלטתי שאת הטיול אחרי צבא אעשה באיטליה. שמעתי שרומא מהממת ביופייה, והגברים האיטלקים עוד יותר יפים ממנה. כהומו גאה, ששייך לקהילת גייז ענפה ופתוחה, קיבלתי טיפים ממגוון רחב של בחורים שכבר היו ברומא ונהנו מסקס חסר תקדים עם הגברים האיטלקים. סיימתי את השרות הצבאי ונסעתי. אחד מהיעדים שהצבתי לעצמי מראש היה להזדיין עם גבר איטלקי לפני שאני חוזר לארץ, כיאה לחבר קהילת גייז משוחררת.

באחד מטיולי ברחובות רומא, הסתובבתי ליד מזרקה מדהימה כשלפתע שמעתי מוסיקה שהייתה ערבה לאוזניי. כשהתקרבתי לראות מהיכן מגיע הניגון. שם בסמוך למזרקה עמד בחור נאה נוטף זיעה בחום של יולי, מנגן בכלי שאחז בידו. פילסתי דרכי בין ההמון שסבב את אותו בחור ונעמדתי מולו, מוקסם מנגינתו. עיניו לא ירדו ממני, הייתי לבוש במכנסיים בלבד, חולצתי קשורה סביב מותני, וגופי השרירי זקוף מולו.

"אני חייב לזיין אותו" חשבתי לעצמי, מוקסם מיופיו ומעיניו השקדיות החודרות אלי. הוא לא הפסיק את נגינתו עוד שעה ארוכה, כשכל אותו זמן הוא לא מוריד ממני את מבטו. היינו כמהופנטים ולא ראינו סביבנו את ההמון העומד. הרגשנו כאילו אנחנו לבד בעולם.

שעה ארוכה לאחר מכן, הוא סיים את נגינתו, הודה לקהל סביבו, אסף את כלי הנגינה והמזוודה המלאה מטבעות והתרומם. מבטו נעול על פניי. חיכיתי עד שיסיים להתארגן ובלי מילים הושטתי לו את בקבוק המים שהחזקתי בידי. הוא לקח אותו ממני ולגם ממנו ארוכות, מלקק את פיית הבקבוק בלשונו. נעמד לי הזין באותו רגע והצעתי לו באיטלקית עילגת להצטרף אלי לכוס בירה. בלי בושה הוא חייך והציע לי באנגלית לבוא להזדיין אתו. הייתי בשוק מהישירות שלו, אולם מהר מאד התאפסתי על עצמי והלכתי לצידו לכיוון ביתו שהיה בקרבת מקום. מזוודת כלי הנגינה נזרקה לצד הדלת מייד כשנכנסנו והוא הסתובב אלי ללא מילים לנשיקה ארוכה ומלאת תשוקה. שנינו מזיעים מהחום שבחץ, אבל זה לא הפריע לנו. מהר מאד מצאנו את עצמנו על המיטה הגדולה בחדר השינה. הזין הגדול שלו תקוע עמוק בגרוני בזמן שאני מוצץ לו אותו בשקיקה. אצבעותיו נמצאות בתוך החור של התחת שלי, מרחיבות אותו לקראת חדירה. הוא זיין אותי בפראות מענגת, כשאני נאנק מהנאה. כשהרגשתי את השפיך שלו זורם בתוכי כשגמר ידעתי שעוד שנייה אזיין אותו בחזרה. החור של התחת שלו היה חם כמו כבשן כשנכנסתי אליו, אחרי זיון ארוך וחזק חוויתי אורגזמה כמו שלא חוויתי הרבה מאד זמן.

תפריט נגישות