נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


בוקר טוב לכל הגברברים המסוקסים,

אינכם מצפים שאתוודה על מעשיי בשמי האמתי, לצורך העניין תקראו לי גליה. פעם הייתי בחורה טובה מבית טוב, אבל החיים ניווטו אותי למסלול פחות מכובד, שמשמעותו שכיום אני עובדת כנערת ליווי לכל דבר ועניין. למרות שברור לי כי העיסוק שלי לא נחשב כמכובד, בלשון המעטה, אני מקפידה לבחור את הגברים שלי בפינצטה. אני ממש לא מעניקה שירותי סקס לכל מי שרוצה.

קודם כל, אני מוודאת מבעוד מועד שהוא לפחות חצה את הגיל שמונה עשרה. שנית כל, אני מנסה להתרשם ממנו בשיחת הטלפון הראשונית – משתדלת להבין האם הוא בן אדם טוב, ולא חלילה עבריין או תפרן. אני מעדיפה לעבוד עם גברים אמידים, ששוכרים את שירותיי יותר משעה, עם הפוטנציאל להפוך ללקוחות קבועים שלי, ושמשלמים מה שאני דורשת ואף הרבה מעבר לכך.

אני נמנעת מלספק שירותי מין בצימרים, בבתי מלון או בביתם הפרטי של הלקוחות שלי, מכיוון שמקומות אלו חשופים מדי ובהחלט לא דיסקרטיים, ומעטים האנשים שבאמת יודעים ממה אני מתפרנסת, ואני ממש רוצה שהאנונימיות שלי לא תיפגע. לאחר בירור מעמיק, מצאתי יתרונות רבים בהשכרה של דירות דיסקרטיות. הדירות הדיסקרטיות נבלעות בתוך בניין דירות משותף, החנייה נפרדת, ועל פניו הן נראות בדיוק כמו כל דירה רגילה.

אינני מקובעת על דירה דיסקרטית אחת, אני מספקת שירותי סקס בכמה דירות דיסקרטיות, שאני מכירה אותן היטב, לרבות את השכנים בבניין, ובהן אני מרגישה חופשיה ומוגנת, ומתנהלת בנוחיות.

לאחר הקדמה כה ארוכה, ברצוני להתוודות בפניכם על מקרה מיוחד שחוויתי. התקשר אלי בחור כבן שלושים וחמש, שנשמע אבוד וחסר ביטחון וניכר כי עבר הרבה זמן מאז הפעם האחרונה שהוא היה במצב אינטימי עם אישה. בשיחה הוא שאל אותי כמה שאלות, כדי שיגיע מוכן כראוי לבילוי בדירה הדיסקרטית. משהו בשאלות שלו קצת הטריד אותי, השאלות שלו התמקדו בעיקר בהיבט של מה עליו לעשות, כמו למשל – איך אני רוצה שהוא יתנהג אליי בדיוק, באיזה בגדים לבחור, האם להתקלח ולהתגלח לפני המפגש, והאם אסכים להיות המלכה שלו, ובתוך כך לצוות עליו?

הבנתי שמדובר בפטיש של שליטה. בעבר זה היה מרתיע אותי, אך משום מה כעת הוא הצליח לעורר את סקרנותי. התלבשתי לפני המפגש בהתאם, רכשתי שוט ואזיקים, ואיך שהוא הגיע – התחלתי לצוות עליו בקול סמכותי, והוא עשה כל מה שדרשתי. אין כל עוררין על כך, זה היה תענוג, ומאז היו לי המון מפגשים דומים ורוויי סיפוק.

תפריט נגישות