נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


ערב אחד יצאתי לבלות עם כל החבורה באחד הפאבים בלונדון, באחת מחופשותינו בחו"ל. תמיד ידעתי בתוך תוכי שאני הומו בארון, אבל אף פעם לא באמת מצאתי את האומץ לצאת מהארון. עד אותו ערב בלתי נשכח. ישבנו ליד הבר, לפתע קלטתי בזווית עיני את אחד הגברים הכי יפים וסקסיים שראיתי בחיי. לא יכולתי להוריד ממנו את העיניים, כשאני מביט בו מהופנט. בשלב מסויים הוא קלט אותי, בחן אותי בעיניים מזמינות וקם ממקומו לכיוון השירותים. חיכיתי כמה שניות וקמתי ממקומי, הולך אחריו לחלק האחורי של הפאב.

הוא חיכה לי שם, חייך כשראה שנכנסתי. הוא נכנס לאחד התאים, משאיר את הדלת פתוחה מעט. נכנסתי אחריו וסגרתי אחרינו את דלת התא. רק בדיעבד התברר לי שהוא עבד בתור גייז לאירוח, באותם רגעים זה ממש לא עניין אותי. הרגשתי איך הזין שלי עומד כמו טיל, הייתי חייב להזדיין אתו ויהי מה. לא החלפנו מילה, הכול היה בעיניים. הוא נישק אותי בעדינות, כשאני מרגיש את הזין שלו מזדקר צמוד אלי. התחרמנתי עוד יותר והורדתי מעליו את חולצתו. החזה שלו היה מדהים, שרירי ושזוף. התחלתי לנשק את חזהו, כשאני יורד מטה באיטיות ובתשוקה. ידיי נכנסות אל מתחת למכנסיו. הפשלתי ממנו את הג'ינס והתחתונים, חושף זין יפה וזקור. התחלתי למצוץ את הזין העבה שלו, נהנה מכל רגע. כמה דקות לאחר מכן, הוא הרים את ראשי וסובב אותו בגבי אליו. התחת שלי היה מוכן לקראתו, כשהוא חדר אלי הרגשתי איך מתפוצצים לי כוכבים בתוך החור של התחת. הזין שלי היה ביד שלו, כשהוא מאון לי ומגביר את קצב הזיון שלו בתוך החור של התחת שלי. אותו גייז לאירוח עשה לי את טבילת האש הראשונה שלי, והוציא אותי מהארון בצורה הכי יפה ונעימה שיכלה להיות. לא יכולתי לבקש יותר מזה.

הוא גמר לי בתוך התחת ברעידות קלות ויצא ממני, הזין שלי עוד עומד בידו. הוא הסתובב ופישק את ישבנו, מזמין אותי להיכנס אליו. התחת שלו היה מושלם, חם ורטוב. הרגשתי איך הרגליים שלי רועדות כשזיינתי אותו וגמרתי בתוכו כמו מטורף.

תפריט נגישות