נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


אני יותר מדי זמן מרגישה חרמנית, לא יודעת מה ואיך לפתור את העניין של החרמנות אצלי. הכול הפך לי יותר מדי שגרתי, מרגישה כי החרמנות שלי מנצחת אותי, הכול בוער לי מבפנים, רוצה לצאת, לעשות משהו, לראות את העולם בעין אחרת.

לא פעם שאלתי את עצמי מה אני באמת רוצה? מה באמת עושה לי את זה?

אני רוצה בהחלט להשיג אורגזמה שלא חוויתי אף פעם, מישהי המליצה לי לחבור לקבוצה של נערות ליווי וזה מה שבאמת עשיתי.

כשהוא הגיע כלקוח חדש, הוא חייך אליי, בחרנו ללכת אל דירות דיסקרטיות, הוא אמר לי שהוא איש מאוד חשוב ואפילו די מוכר. הוא רצה לשמור על הפרטיות שלו ובהחלט שאפשר להבין אותו.  נתתי מבט בתחת המושלם הזה שלו, בזין העומד שלו. זה היה לקוח כלבבי, אין ספק שאני גם הולכת לעשות סקס טוב וגם לקבל על זה כסף מושלם.

הוא חייך אליי, היה לו חיוך מושלם, הישבן שלו היה מעוצב, גינס מדהים, לדעתי הוא אוהב משחקי שליטה, אבל את זה אדע בהמשך, אחרי הכול, הוא הלקוח והוא זה שקובע. ככה מצאתי את עצמי תופסת לו את הזין, תופסת לו את החלציים שלו, זה יהיה הטרף שלי יותר ממה שאני אהיה הטרף שלו חשבתי לעצמי.

התחלתי להתרגש, ללטף אותו מתחת לבגד המהמם שלו שמעתי אותו מתנשף כשהוא מנסה להמעיט בקולות של הנאה אבל היה שלב שכבר לא יכול היה. הוא קם, אני מאחוריו, משך אותי לחדר הפנימי של הדירה השכיב אותי על המיטה הרחבה. היו לו ידיים חסונות, הטרף שבי התעורר בתוכי ורציתי לענג אותו אבל גם את עצמי.

הוא כרך את הידיים שלי מעל לראש, סובב אותי אל הקיר, הרים את החצאית ובתנועה אחת משך את התחתונים והחדיר לי את איבר המין הענק שלו. בהתחלה הוא זיין אותי בעדינות אבל אחר כך, התחלתי להרגיש איך הוא מחדיר ומוציא את הזין שלו מעורר אצל שנינו מיצים חמים ובעיקר, חיכוך מושלם מגרה.

הוא הרגיש את הנרתיק שלי, הפות שלי התעורר לחיים כשהוא זיין אותי, אני מרטיבה את האיבר שלו ושומעות את הגניחות שלו שוב פעם.

מתחילה לענג את עצמי, מרגישה את זרם המיצים שלנו ובו זמנית אותו מענג אותי. ברגע מסוים הצמדתי אותו אליי והתקרבתי, הוא תפס לי את השדיים, השכיב אותי על המיטה שוב, והפעם שמם את האיבר שלו ביניהם מחדיר ומתחכך יותר ויותר עמוק. הרגשתי את החרמנות גואה בי. עכשיו הוא שלי ואני שלו לזמן מוגבל, אבל ההנאה שם זה בכלל משהו מדהים.

הוא יכול לעשות בי מה שרק ירצה.

הוא נח קצת, הוציא את האיבר שלו מבין שדיי, התחיל להרטיב לי את החור של התחת, ליקק לי אותו בהנאה. העונג שטף את כל כולי, הגוף שלי התחיל לזעוק אליו, גנחתי ורציתי לעשות לו את אותו הדבר אבל הוא לא נתן.

תוך כדי שהוא מלקק לי את החור הוא הכניס את הזין שלו בעדינות לישבן שלי ובו זמנית נגע עם 2 אצבעותיו ועם הויברטור בדגדגן ובנרתיק שלי.

הצמיד את הגוף שלו אליי יותר ויותר החדיר את האיבר והנה, כמעט ששמעתי אורגזמה אבל לא, התאפקנו שוב, הנה אני מתמלאת אושר. הוא סובב אותי במהירות ושוב פעם שם את הזין שלו בין הציצים הגדולים שלי. הוא חיכך את הזין שלו ביניהם וצעק מרוב הנאה.

הוא גמר, שפך את הזרע שלו המדהים על כל הבטן שלי, על השדיים, ראיתי איך הוא צועק מרוב הנאה. הוא התבונן בי, חייך, שכב והדליק את הסיגריה.

תשמעי את אדירה אמר לי ואני חייכתי אליו בחזרה ואמרתי לו שזה היה אחד הזיונים הכי מדהימים שהיו לי.

תגידי כמה יעלה זמן איכות נוסף איתך?

שאל אותי ואז הבנתי, הנה, הסיבוב הזה ממשיך, הזין שלו עומד, הוא לא יורד לאחר הגמירה, הוא חרמן כאילו אין מחר.

הוא רוצה להמשיך ולתקוע אותי חזק.


מרגישה את הקשיחות של האיבר שלו, מרגישה איך הוא עוד שנייה נכנס אליי, אני שוכבת על הבטן והוא חודר אליי מאחור, אני צועקת ונאנקת מרוב הנאה. אני מנסה להתאפק אבל אז, נפלטת לי שוב פעם אנחה ענקית ומחרמנת מהגרון.

הפעם אני גומרת, לא יכולה יותר להתאפק, הוא מכניס לי את הזין שלו יותר חזק פנימה והוא גומר שוב ושוב. שנינו חווים אורגזמה חזקה, סוג של מולטי אם אפשר לקרוא לזה כך.

הוא מסתובב על הגב, אנחנו שכובים אחד ליד השנייה, רגועים, נינוחים, התחושה היא עילאית ואז הוא אומר לי שהיה רוצה לראות אותי כאן דרך אותו משרד בו אני עובדת באותן דירות דיסקרטיות איפה שהכול התחיל.

כמובן שהסכמתי ואת הפעם הבאה, קבענו מראש – זו בהחלט הזדמנות להשיג הנאות מבלי לתת לאף אחד מידע כזה או אחר…. להיות, לעשות ובעיקר להתענג. 

תפריט נגישות