נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הרומן שלי עם השכנה ממול – רומן דירות דיסקרטיות שווה במיוחד

יש חלומות שאפשר להגשים, אחד מהם הוא לפגוש נערות ליווי או אפילו מאהבת שווה באמצעות דירות דיסקרטיות.

הכרתי את הלנה שגרה ממש מתחתיי, היא הייתה עם בן זוג, לא נשואה, פשוט עם קשר שהיא לא יודעת איך לנתק אם בכלל.

אז יום אחד זה פשוט קרה, היא קרצה לי, חייכה, הבנתי שהיא מתחילה איתי, לא היה כאן שום מקום לספקות.

היא חיכתה לי בחדר באותן דירות דיסקרטיות, היא פשוט נתנה לי את הכתובת והגעתי לשם, זה היה מרגש, היא לא דיברה יותר מדי, רק רצתה בי, היא חשקה בי ומזמן שלא חשקה בי ככה אישה, זה היה מגרה מאוד.

היא נשכבה על המיטה באותן דירות דיסקרטיות, הרגליים מפוסקות והיא מאותת לי להתקרב, לבוא, זה מחרמן אותי, אין לי מה לומר או להגיד יותר ממה שרציתי לעשות לה, רצו לי כל מיני מחשבות בראש, רציתי לאכול אותה, לפסק אותה, לחדור אליה בחוזקה.

אני מרגיש אותה, למרות שאני הוא זה שחודר אליה עם הזין שלי ישירות אל הפה החם הזה שלה, הרגשתי אותה, יכולתי לדמיין מה יהיה גם אחרי.

כמה פעמים האיבר שלי בתוך הפה שלה, היא מלקקת, מענגת אותי, אני מרגיש בעננים, פתאום אין שום בני זוג, אין שום דבר ואף אחד ברקע.

אני הודף אותה קצת, משכיב אותה על הריצפה, חודר אליה, מרגיש איך הכול צר, רטוב אבל עילאי שאין לתאר, אני חודר אליה עוד כמה פעמים ומרגיש את האורגזמה אבל עוצר אותה.

כמה פעמים אני בתוכה, מזיין אותה חזק, חודר שוב ושוב ואז מגיע שלב שאני ובטח שלא היא יכולים להתאפק יותר .

אני חודר עוד כמה פעמים והיא יחד איתי צועקת את האורגזמה המופלאה שלה, וואו ובום, אנחנו גומרים כמו מטורפים , כולנו מיוזעים, הטעם שלה, היא מלקקת אותי, מנשקת אותי, אני גומר כמו משוגע, היא גומרת יחד איתי.

אנחנו מתנשפים, לא מפסיקים, שום דבר לא עוצר אותנו, אנחנו גומרים כמו מטורפים וכבר חולמים איך ממשיכים למספר הבא.

מעשנים את הסיגריה של האחרי, צוחקים, מרגישים את הפורקן ונחים זה בזרועות זו, רגע של אתנחתא שאין לתאר, אי אפשר לתאר את האורגזמה ואת התחושות המושלמות של סקס מטורף עם מישהי שמכירה כל כך טוב.

תפריט נגישות