נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


נמאס לו להחביא את עצמו ולהסתתר מאחורי מה שהוא לא. במשך שנים הוא יצא עם בנות, כי זאת הייתה הנורמה החברתית, אבל מאז ומתמיד הראל ידע שהוא הומו. ערב אחד החליט שהוא יוצא למועדון לילה של גייז ושם הוא כבר יהיה הכי טבעי שבעולם ויהי מה. הוא נסע במונית לצידה השני של העיר בה התגורר, לאזור מועדוני הלילה עליהם שמע של חברי הקהילה. שם אף אחד ממכריו בטוח לא יראה אותו. בכניסה למועדון גייז שהגיע אליו, נפקחו עיניו לרווחה. כמה חתיכים היו שם… הראל נכנס ולאט לאט החל להיכנס לאווירה העולזת שהייתה במקום. הוא התקרב לרחבת הריקודים והחל לרקוד עם עצמו.

כמה דקות לאחר מכן, חש הראל מאחוריו מישהו נצמד אליו, מצטרף אליו בריקוד חושני. הוא הרגיש את גופו מאחוריו, את איברו מתחכך בו ונדלק. הוא לא חש מבוכה, להיפך, הוא הרגיש הכי טבעי בעולם. הראל הסתובב, מת לראות את הגבר שנצמד אליו ככה וגירה אותו בצורה כזאת. לנגד אליו הוא ראה אותו, בלונדיני שרירי, גבוה ממנו בראש ואחד הגברים הכי יפים וחושניים שראה בחייו. בלי מילים הם רקדו צמודים אחד לשני במשך חצי שעה נוספת, מלטפים אחד את השני ומתחרמנים.

הוא הזמין אותו אליו הביתה והראל נענה לו בשמחה, יודע שהלילה הוא ייצא סוף סוף מהארון. הדלת נסגרה אחריהם ולשונותיהם נכרכו אחת בשניה, בלהט ובתשוקה גוברת והולכת. הבגדים ירדו מהם במהירות שיא והראל מצא את עצמו רועד מציפייה והתרגשות. הזין הגדול של הבחור שאיתו גירה את הראל יותר ממה שכבר היה מגורה, ובחדר השינה הוא הסתער עליו למציצה עמוקה ולוהטת. גניחותיו נשמעו לאוזניו של הראל כמו שירת מלאכים והוא הגביר את קצב המציצה. עד שהבחור שאיתו כבר לא יכול היה להתאפק יותר והפך את הראל על בטנו. הוא משך אותו אליו לעמידה על ארבע ובפעם אחת חזקה הכניס את כל הזין שלו לתוך הישבן החשוף והפתוח של הראל. הכאב הראשוני שיתק אותו לרגע, אולם ככל שחלפו השניות הכאב הלך והתעמעם והראל מצא את עצמו נאנק וגונח מהנאה. במשך דקות ארוכות הם הזדיינו וטחנו אחד את השני עד שגמרו.

תפריט נגישות