נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


ערב טוב לכולם,

מה חדש אצלכם? כדאי שתדעו כי  IS A GOOD NEWS, NO NEWS. קוראים לי הראלה, ואני כמעט בת ארבעים ותשע. יש שיגידו שזה יותר מדי זקנה מכדי להיות חלק מכל אותן נערות ליווי, אבל אני חושבת שעם שמחת החיים שלי, ועם הלוק הייחודי שלי, אין לגיל שלי פה בכלל כל משמעות. אלוהים צ'יפר אותי עם נתונים מרשימים, ובכל מקום שאני הולכת, אני מסובבת את ראש הגברים לכיוון שלי. רציתי להביא לפניכם את הסיפור של הלקוח שלי ויקה, שהוא יספר בגוף ראשון איך הוא חבר לכל מיני נערות ליווי. ובכן, זה הסיפור שלו.

הכול התחיל במודעה קטנה שהבחנתי בה במקרה. יום אחד, שהיה לי ממש משעמם, וחיפשתי למצוא משהו מרגש שיעשיר ושיגוון את חיי, בעוד אשתי השתתפה במשחק קלפים אצל השכנה שלנו, נכנסתי לפורום של גברים מהאזור שלי, שדיברו רובם ככולם על נערות ליווי. נהגתי להיכנס לאתר הזה, על מנת לממש את הפנטזיות הכי כמוסות שלי, במקום להמשיך לתהות. מרבית הכתבות באתר היו ערמות של שטויות, וזה היה ברור לי, אך הקוראים היו מספיק אינטליגנטיים כדי להבין מה בזה אמתי ומה זה שטויות במיץ עגבניות, ותמיד התלוו לכתבות קישורים למודעות אמתיות של נערות ליווי. חשבתי לעצמי שזה משאב פנטסטי למי שרוצה להמשיך לדמיין במוח שלו להעסיק אישה בשכר בתמורה ליחסי מין.

באופן שהיה גדול ממני, נהגתי לקרוא את התיאורים על אחת מן נערות ליווי המקומיות, בדקתי את כל הפרטים העסיסיים עליה, והייתי מעביר עוד רבע שעה, פחות או יותר, בלדמיין כיצד אצור עמה קשר, מה אומר לה, וכיצד יהיה הסקס החושפני בינינו. מרבית הפרסומים היו רחוקים מלהיות מציאותיים. תמונות מטושטשות של נערות ליווי עם מודעות שנכתבו באופן קלוקל, והמון הונאות רשת היו במנעד רב של אתרי ליווי המיינסטרים. אך לעתים רחוקות, היה אפשר לנפות את השטויות, ולמצוא נערת ליווי ששווה לפנטז עליה.

ברגע שנתקלתי במודעה של ורד, הרגשתי בקרביים שלי שמשהו פה שונה. את המודעות הסטנדרטיות והאבלות שהיו בסגנון של – נערה חושנית, בת השכן, מעוניינת לגרום לכם להרגיש בעננים. המודעה של ורד הייתה אחרת, היא הייתה ישירה ואף נוקבת, ונדפה סוג כל שהוא של ביטחון מיני שהרגשתי שאני רוצה ללמוד עוד עליו. כותרת המודעה הייתה מעין סלוגן – אני הרבה יותר מסתם סקס, והסקרנות שבי הלכה וגברה מרגע לרגע. מצאתי עוד כמה מודעות מבריקות של ורד, כמו למשל – מתגעגעים לניצוץ הזה שמגיע רק מחוויה חדשה בחיים משעממים? הנכם משועממים, ביחסים כובלים בלי סקס, בודדים? ורד לשירותכם. או גם – אתם לא קונים ממני שירותי סקס, אתם קונים ממני חוויה מכוננת. נשביתי בקסמיה. אבל לא היה לי את האומץ ליצור אתה קשר, ועד היום אני ממשיך לפנטז עליה…

תפריט נגישות