נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


תמיד חלמתי על מפגש לוהט עם אהבת חיי מתקופת התיכון , עלה לי רעיון מטורף של חיפושו בפייסבוק ….

אבל בוא נלך אחורה קצת בזמן …. בטח אתם חושבים שאני אישה סופר בוגדנית … ובכן ממש לא … את יואב הכרתי בתקופת התיכון , זו הייתה תקופה מטורפת שהיינו נפגשים עם החברה וממשיכים משם לראות את כל הארץ בטרמפים, לא היה פסטיבל אחד שלא היינו בו, בערד, בטבריה , בים המלח וכמובן באילת, הייתה בנינו אהבה מטורפת עד שגיליתי שהוא בגד בי עם החברה הכי טובה שלי מאותו רגע החלטתי שאותו לא אפגוש יותר לעולם….

התגייסתי לצבא , כבר בטירונות הוא ניסה להטריד ולנסות לשוב אליי אך ללא הצלחה…. וכך עבר הזמן הכרתי עם בעלי ונולדו לנו שני ילדים מקסימים, בינתיים הילדים גדלו , התחתנו ויצאו מהבית … ומצאנו את עצמנו משועממים למוות …

יום אחד חברה שלי סיפרה לי על מועדון BDSM חדש שנפתח באילת , אמרתי לבעלי מה דעתך לקפוץ ? זורם? הוא כמובן הראה סימני זיקנה וכל מצאתי את עצמי לוקחת טיסה עם חברתי למועדון החדש… ניסינו להשיג חדר במלון אך הכל היה תפוס ואז הצלחנו למצוא דירה דיסקרטית באחת מאותן דירות דיסקרטיות מפנקות ומיוחדות שקיימות בארץ.

הגענו לדירה נחנו קצת והתלבשנו לקראת הערב , ביקשו שנבוא לבושים בשחור לצורך האווירה …

נכנסו למועדון ופגשנו מגוון מטורף של נשים וגברים משתתפים בסצנות מטורפות …

ופתאום ראיתי פרצוף מוכר .. את יואב , לא האמנתי למראה עיניי הוא נהיה חתיך בטירוף… באותו רגע קיבלתי רגליים קרות ויצאתי החוצה תוך כדי הרגשה כי דפיקות לב מטורפות נפלו עליי..

חזרנו לאזור המרכז וסיפרתי לחברה בדרך בטיסה למה נבהלתי כל כך … מיד היא אמרה חייבים לחפש אותו בפייסבוק … התחלנו לחפש ואז גילינו שהוא בעצם גר באזור נתניה , הייתה כתובת מוזרה … לא תאמינו איזו כתובת מצאנו, כתובת של דירה דיסקרטית מדהימה .

באותו רגע הבנתי … שלא משנה כמה הסקס היה בנינו מטורף… אין כמו להחליט החלטות חכמות בזמן הנכון בחיים …

וכמה אני שמחה שמצאתי את בעלי ולא הקשבתי אז לרחשי הלב שלי …

 

 

תפריט נגישות