נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הפתעה באמצע היום – שירותי ליווי שווים במיוחד

זו הייתה הפתעה באמצע היום, שירותי ליווי, לא אמרו לי בהתחלה, זו הייתה יום הולדתי, חברה שלי לשעבר, אמרה לחברים אחרים שלנו משותפים שהיא רוצה לעשות לי הפתעה, היא הגיעה לשם וחיכתה לי שם עם מילה, נערת ליווי מדהימה מאותם שירותי ליווי שווים שהכרתי בעברי.

מילה הייתה מדהימה, היה לה חיוך של פעם אחת בחיים, האקסית שלי נשארה יזיזה שלי כך שלא הייתה לה בעיה לזרום איתי.

אז היינו שלושתנו בדירה, היא אני והבת זוג שלי לשעבר, ישר האווירה התחממה, לא נותר יותר מדי מקום לדימיון.

הן שתיהן התפשטו ונותרו ללא בגדים כמו ביום הוולדם, התרגשות בשיאה, היא השילה ממני את הבגדים בזמן שהאקסית שלי מנשקת אותי, אני מת על הנשיקות הרטובות שלה. זה הזכיר לי נשכחות.

היא התחככה בי חזק, נגעה בי בכל חלק וחלק מהאיברים המוצנעים שלי, אני מת על הסקס איתה, ככה זה שאתה כל כך רגיל למישהי.

לא מסתדרים אבל במיטה תמיד זה להיט, ככה זה היה וככה זה יישאר, היא התחילה לזיין אותי עם הפה שלה, מרטיבה את השפתיים שלי, אני מרטיב את השפתיים שלה בחזרה.

אי אפשר לתאר את התחושה המרטיטה הזאת, כל חלק וחלק בגוף שלי עמד והזדקף למגע שלה. בינתיים הגברת מאותם שירותי ליווי כבר התיישבה עליי, היא פישקה לי את הרגליים ופשוט התיישבה עליי, זיינה אותי חזק כאילו אין מחר.

עשינו סקס מטורף בזמן שהאקסית שלי מנשקת אותי ומתבוננת ללא הרף, זה רגיש אותי וחרמן אותי באותה הנשימה.

כמה פעמים ואני גומר כמו מטורף בתוכה, אני מרגיש שזה בא, עוד רגע אני גומר כאילו אין מחר, וואו זה מרגש.

היא נותנת לי לעשות בה כרצוני, אין התנגדות, החברה שלי לשעבר קצת מקנה, היא שולפת את האיבר שלי מתוך הגוף של הגברת ושוב מוצצת לי בהנאה גלויה.

אני גומר, זהו, יש גבול, מגיע שלב שאני כבר לא יכול יותר ופשוט מגיע לשיאים שלא הכרתי קודם לכן. וואו, איזו אורגזמה שאני חווה, זר לא יבין את זה לעולם.

אנחנו שכובים והן מביטות בי, מה איתנו הן שואלות ואני מבקש דקה לנוח, הפעם השיא שלכם יגיע אני אומר להן וכבר האצבעות שלי מטיילות פנימה אל תוך הערווה שלהן.

תפריט נגישות