נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


אשתי ואני חולים על עיסויים, בכל מקום בו אנו נמצאים אנחנו מחפשים היכן אפשר לקבל עיסוי טוב ומפנק. אנחנו נשואים באושר, אוהבים את החיים הטובים ונהנים מחיי נוחות שבאים לצד כסף טוב ונזיל. כשני אנשים ליברלים אנחנו תמיד פתוחים לנסות דברים חדשים, והיום אני רוצה לספר לכם על הפעם הראשונה בה אשתי קיבלה עיסוי ארוטי. כמובן שאני הייתי נוכח במעמד, ודי נהניתי ממה שראיתי.

היינו בבית מלון בראש פינה, וכיאה לנו סגרנו מראש סשן של עיסויים לשנינו. באחד העיסויים הזוגיים שכבנו על מיטות העיסוי זה לצד זו,  מחכים למעסות שהיו אמורות להיכנס אלינו לחדר. כעבור זמן קצר הן נכנסו והציגו את עצמן בפנינו. שתי מעסות חמודות למראה, קטנות ממדים וחינניות.הן התחילו לעסות אותנו, כשאנו מתמסרים להן בגופנו ונהנים מכל רגע. כמה דקות לאחר תחילת העיסוי, שמעתי את אשתי מתחילה לגנוח. זה לא דבר שהיה חדש לי, אולם משדהו בגניחותיה אותו יום היה נשמע לי קצת שונה. אלו גניחות ששמעתי ממנה בעיקר כשהזדיינו. פתחתי את עיניי והבטתי בה בהפתעה.

היא שכבה על גבה, רגליה פשוקות לרווחה, כל גופה שמן. ידיה של המעסה שלה היו בין ירכיה של אשתי, עולות ויורדות מעלה מטה. אצבעותיה צובטות את הבשר הרך שבין רגליה של אשתי, כשהיא מתקרבת לכיוון הדגדגן שה ומתרחקת ממנו באיטיות. אשתי התנשפה קלות, והרימה את אגנה מעט, מפשקת את רגליה עוד קצת. המעסה שפכה מעט שמן קוקוס על ערוותה של אשתי והחלה לעסות את הכוס שלה מבחוץ פנימה. אצבעותיה חודרות עמוק יותר ויותר לתוך הכוס של אשתי. מראה פניה של אשתי מלאות העונג, גרם לזין שלי לעמוד כמו אבן, כשאני שוכב על בטני. המעסה שלה ליטפה את שדיה בידה השניה, והרכינה את ראשה כדי למצוץ את פטמותיה של אשתי אחת אחרי השנייה. היא המשיכה לשחק בכוס שלה בלי לעצור, גניחותיה של אשתי הולכות ונעשות רמות יותר. לפתע פתאום, ראיתי את פניה של אשתי מתכווצות לרגע קט ואז בקעה מגרונה אנקה רמה של הנאה. היא חוותה אורגזמה.

תפריט נגישות