נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


את עדי הכרתי באתר מדהים, היא מהממת, היו לה ידיים מדהימות, חלמתי דווקא על עיסוי אירוטי, חיפשתי מישהי שיודעת את העבודה.

לא בהכרח הסקס כמו המגע המדהים. היא הגיעה עם מיטה מדהימה לדירה הדיסקרטית שבחרתי. היה לה חיוך משגע, גומות חן שאי אפשר לוותר עליהן, כבר מראש ראיתי את הידיים שלה הנפלאות והבנתי שהן עומדות לגעת בי, ללטף אותי, לקחת ממני לא מעט מצבים בהם היו לי קשיים בעבודה, קשיים עם אנשים ועוד.

עדי הייתה מושלמת, בדיוק מה שרציתי, מה שאהבתי, מראה מושלם כזה עוד לא ראיתי. היה לה חיוך שאי אפשר לשכוח, אבל עכשיו, כל מה שעניין אותי זה לבדוק את הידיים האלו שלה, את הגוף המושלם שלה מתפלש על השמן ואחר כך עליי.

זה מה שעבר לי בראש והחיוך שלה, הסליחה שאמרה שבר לי לרגע את הדמיון. לרגע לא היה לי מושג שהנה, זה עומד לקרות, משהו עומד להתרחש וזה בדיוק מה שעובר לי בחלומות ובראש.

נשכבתי על מיטת העיסוי, היא ביקשה ממני כמובן להסיר את הבגדים שלי ואני הסכמתי לדרישות שלה ללא כל בעיה. היא חייכה אליי שוב, מסתמן שהיא מבינה מה החיוך המושלם הזה שלה יכול לעשות לי. אני מחייך אליה בחזרה והיא מבקשת ממני לשכב על מיטת העיסוי ולתת לה לקחת אותי למקומות הנעימים ביותר.


פתאום אני מרגיש את הידיים שלה עליי, מרגיש את השמן החם ומרגיש את הידיים שלה פולשות לי על הגב. אני מרגיש את העיסוי ומתמכר לו, כל הגוף שלי מקבל צמרמורת, אני מרגיש את הגוף שלי להוט ולוהט. מבלי שתהיה לי שליטה על כך, אני מרגיש איך הזין שלי עומד, אני מרגיש שאני רוצה לזיין אותה. הידיים שלה פולשות, הנה הן מגיעות לישבן שלי וחופנות אותו, בתחילה קצת נבהלתי, אבל נתתי לה לעשות בי מה שהיא רק רוצה. נראה לי שהמעסה הזאת זורמת בדיוק למקומות שהייתי רוצה שהיא תזרום חשבתי לעצמי ונתתי לזה לקרות.

הידיים שלה מעסות לי את הישבן, הן עושות לי עיסוי בגב, אני מרגיש את השמן החם עליי ומתחרמן יותר ויותר. פתאום, היא ממשיכה, היא כאילו לא מפסיקה ואז הידיים שלה פולשות אל הזין שלי, תופסות אותו, אני מרגיש איך הזין שלי זקור. מרגיש שעומד לי עליה בטירוף, מרגיש איך היא מעסה לי את האיבר ואני מרגיש שאני רוצה לגמור אבל מתאפק. לא מבין מאיפה הדבר המדהים הזה הגיע אליי, עיסוי ארוטי כזה עוד לא היה לי.

אני מסתובב, רואה שהיא כבר הסירה את הבגדים שלה, אני שם הידיים שלי על השדיים שלה והיא ממשיכה ללטף לי את החזה, ממשיכה למרוח את השמן על כול כולי, מרגיש את זה. אני מרגיש את החרמון הזה עוטף אותי, מרגיש שאני רוצה לצעוק את זה. הידיים שלה שוב פעם יורדות מהחזה שלי אל הזין שלי, היא מתקרבת אליי, פתאום, מבלי להגיד לי יותר מדי, הזין שלי היה בתוך הפה שלה, הנה היא מוצצת לי, אני מרגיש את ההנאה שלה, מרגיש את המיצים שאני משאיר לה בפה.

היא מוצצת לי בהנאה, בו זמנית מעסה לי את האיבר בעדינות, אני מרגיש ומריח את השמנים באוויר והם תורמים לכיף הזה שאי אפשר להסביר אותו רק לתאר אותו עד כמה שניתן.

פתאום, היא מפסיקה, היא נשכבת עליי, מורחת על עצמה שמן ומתחילה לעסות אותי בכל העוצמה, אני מרגיש את הגוף שלה מתחכך בי, היא לא מפסיקה. מרגיש את זה קרוב אליי יותר ויותר, מרגיש את ההנאה הזאת. היא לא מאותת לי לשום דבר, מחדירה את האיבר שלי לתוכה.

אני מרגיש איך אני מזיין אותה חזק, מרגיש איך אני נותן בה את האיבר שלי והיא מתה לגמור. היא צווחת, אני שומע את הקולות שלה, איך היא מתענגת עליי, אני נהנה להרגיש את הזין שלי בתוך הכוס הרטוב הזה שלה.

דוהרת עליי כמו משוגעת, אני מרגיש איך היא מזיינת אותי חזק ולא אני אותה. אני מרגיש את הלהט הזה. מרגיש איך אני נמצא בתוכה והכוס שלה מתכווץ על הזין שלי. השפתיים שלי על השדיים שלה, מלקק לה את הפטמות, מגרה אותה והיא בשלה, מתחככת בי עם כל השמנים שיש עליי ועליה.

מרגיש את הרטיבות, את ההנאות. מרגיש איך עוד שנייה אני רוצה לגמור אבל לא, אני דוחה את הסיפוק הזה, אני רוצה לראות איך שנינו גומרים.

אני מחכה לה, מחכה שהיא תסתכל עליי ואז, שנינו גומרים בטירוף, גומרים ושוב פעם גומרים, אורגזמה כפולה, חוזרת על עצמה.


נשכבנו אחד ליד השנייה, מרוצים, שמחים, מחויכים. עיסוי כזה עוד לא היה לי אני מוכרח לומר… היא רק חייכה אליי, עישנה סיגריה, קמה והתלבשה.

תפריט נגישות