נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


תמיד חלמתי ללכת לדירות שאף אחד לא שמע עליהן, זה דירות קסם, ככה חבר שלי טוב קורה להן, דירות דיסקרטיות עם המון הפתעות. "יש שם בחורות שוות"? אני שואל אותו והוא מחייך, "יש שם הכול תאמין לי". השתכנעתי, אני חייב לנסות את זה, לא רוצה להביא לשם אף אחת, תאמת שמתאים לי להתקשר לאיזו נערת ליווי שווה ולעשות את זה מבלי שאף אחד יידע. זה חרמן אותי, השאיר לי איזה טעם מדהים בגוף, בפה, כל הגוף שלי נעמד, הזין שלי הפך קשה רק מהמחשבה שאני אגיע לדירה מדהימה כזו ואזיין את מי שבה לי מבלי לדפוק שום חשבון.

את רינת הכרתי באתר הכרויות, תאמת, שידעתי שזה מה שהולך לקרות, ידעתי שעומד להיות סקס פרוע, לשנינו זה התאים. אותו חבר שסיפר לי על דירות דיסקרטיות המליץ לי על דירה כזו. "יש שם הכול אחי, מה שאתה רק חולם עליו, תביא לשם מישהי שווה ותזיין אותה בדיוק כמו שאתה אוהב" אמר לי והמשיך לגרות לי את הצורה… "יש שם ג'קוזי, אפילו בריכה פרטית במקרים מסוימים אבל לרוב, זו דירה רגילה, אין לך מה לפחד משום דבר, עכשיו הרגע שלך להגשים את זה". בעידוד של החבר הזה הלכתי על זה.

אין ספר כי רינת נראתה מדהים, היא אמרה שכל האופציות פתוחות היא לא מחפשת קשר, כן מחפשת קשר, אבל מה זה משנה. רציתי לספר לכם על המראה המושלם שלה. לדייט שלנו היא הגיעה עם שיער אסוף חלקית, העיניים שלה נראו כמו עיניים של סינית, מדהימות, היא איפרה את עצמה בעדינות, חוץ מהאודם האדום שגירה לי את החושים, כבר דמיינתי איך היא מוצצת לי את הזין והשפתיים שלה עולות ויורדות. יכולתי להרגיש את הלשון שלה מלקקת אותי את כולי….

"אתה איתי" פתאום הוציאה אותי מהחלום ואני.. בטח ברור… היא חייכה אליי, קלטה שאני בקטע של.. "אתה בקטע של.." שאלה אותי בחיוך זומם ואני רק אמרתי לה… "יש לי רעיון שאף אחד לא יפריע לנו".
"מה אתה אומר נלך לדירה דיסקרטית"? היא זרקה לי ואני חייכתי ואמרתי לה…"אנחנו כבר מסכימים על דבר אחד".

הגענו לדירה, היא הייתה מרוהטת להפליא, היא הסירה את הנעליים שלה ונשכבה על המיטה, התחילה לפרום את הכפתורים האדומים של החולצה הסקסית שלה, דחפה יד לתוך המכנסיים שלה… ונגעה בעצמה…

"את בלי תחתונים"? שאלתי אותה וכבר נעמד לי הזין, ניגשתי אליה, העפתי את היד שלה בחרמנות יתר ודחפתי במקום את היד שלי.. מרגיש את הכוס היפה הזה שלה, חלק, מהממם, אוח… אני אומר לה וממשיך לשחק לה עם הדגדגן שתופח לי בידיים. אני מתחרמן, אני מרגיש איך היד שלה נכנסת לי מתחת למכנסיים, פתאום הזין שלי כבר בידיים שלה. היא מרגישה את כולי, "הוא גדול מותק" היא אומרת ואוחזת לי בו חזק, פורמת לי את המכנסיים, היא לא שואלת אותי ומכניסה את הזין שלי לתוך הפה שלה. היא לא צריכה לשאול, אני מתרווח על המיטה ומרגיש איך היא מוצצת לי כמו מקצוענית. "היא בטח עובדת בזה" אני חושב לעצמי ומחייך, נהנה מהמציצה המהממת הזו שלה. מרגיש איך הזין שלי בתוך הגרון שלה, היא מכניסה אותו עמוק ומוצצת בהנאה.

אני משכיב אותה בחזרה ולוקח את השליטה, היא נשכבת על הגב, אני מפסק את רגליה ושולח שוב את היד אל תוך הדגדגן המהמם הזה שלה. מלקק אותה, הלשון שלי פוגשת את הדגדגן המהמם הזה. אני מלקק אותה, מרגיש את המיצים שלה על הלשון שלי ועוד יותר מתחרמן. אני עוזב את הכוס המהמם הזה שלה ועולה למעלה, משחק לה עם הפטמה הזקורה ומנשק אותה בלהט.

הזין שלי בתוך הכוס שלה, אני מזיין אותה חזק ומרגיש איך הכוס הצר שלה על הזין שלי. הידיים שלה על הישבן שלי, "את מרגישה אותי חזק"? אני שואל אותה והיא מחייכת ומנשקת אותי.. "תשתוק ותזיין אותי" אני מזיין אותה, מסובב אותה אל המראה שיש מול המיטה, היד שלי בתוך הכוס שלה והזין שלי חודר עמוק אל תוך התחת היפה הזה שלה. היא מקבלת ממני בשני החורים. אוח אני גומרת מותק אל תפסיק.. אני שומע את האורגזמות שלה אחת אחר השנייה ומגיע בעצמי לאורגזמה מטורפת.

אני שופך את הזרע שלי על הבטן שלה והיא מלקקת, לא מפספסת שום דבר. היא מתיישבת ומכניסה את הזין שלי לתוך הפה שלה. היא מוצצת כל טיפת זרע אל תוכה ומגרה אותי יותר. אני מרגיש שהפטמות שלה עדיין זקורות ומשחק לה עם החזה העגול המהמם הזה.
אנחנו נינוחים, נשכבים זה לצד זו.. מעשנים את הסגריה של אחריי. "מה את אומרת שנאמץ את זה"? היא מחייכת אליי מנשקת לי את הצוואר… "תהיה בטוח שכן".

תפריט נגישות