נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


את הרגע הזה אי אפשר לשכוח, שנינו נשואים, חוששים, לא ממש מתחברים לחיי הנישואין שלנו ובטח שלא רוצים להרוס את הקן שיצרנו. כל זה היה נכון לגבינו, אני בת 30 מהצפון והוא 45 מהדרום. הכרנו בהשתלמות במשרד המשותף, התשוקה ישר ניצתה בין שנינו, זה היה סוף שבוע מדהים של החברה בבית מלון מדהים באילת. ישבנו, דיברנו המון, כמובן שמאוד נזהרנו והראנו שהכול תקין ואנחנו ידידים ושמרנו על אפלטוניות, אבל פנימה עמוק רצינו שזה יפרוץ החוצה, כל התשוקה, הפנטזיה הזו, את כל זה רצינו כל כך לממש אבל חששנו, חיכינו לרגע המתאים ובסופו של דבר גם הוא הגיע.


סקס לוהט מבלי שאף אחד יידע – דירה דיסקרטית במרכז הארץ


חבר טוב המליץ לי על דירה מושלמת במרכז הארץ, "זאת דירה דיסקרטית" שאלתי והוא הנהן בראשו והמליץ לי לבדוק בעצמי אם אני לא מאמינה. בשקט ככה ביום שבעלי היה בפגישת עסקים מחוץ לעיר נסעתי לצפון הרחוק ובדקתי דירה מדהימה באמצע כלום. היה שם ג'קוזי מדהים, אווירה נינוחה, שקט והכי חשוב? אפשרות להיות דיסקרטיים מבלי שאף אחד יידע או יעלה על זה. הוא ראה את הדירה וקבענו, בעלי נסע לפגישת עסקים בניו יורק לשבועיים, זה הזמן המתאים. הילדים היו בבית הספר, אחר כך אימא שלי לקחה אותם אליה ואני בטענה סיפרתי לה שיש לי סוף שבוע שמרכז בתוכו פגישות עם לקוחות. נסעתי לצפון, שם הוא חיכה לי, כל הגוף בער לנו, כל כך רצינו להוציא לפועל את התחושה העילאית הזו והנה זה קרה.


הסקס הלוהט שלי בתוך דירות דיסקרטיות

זו בהחלט הייתה חוויה שקשה מאוד לשכוח, סקס לוהט, דירה דיסקרטית, זה מה שעומד לקרות, אבל קודם לכן הוא מזג לי שמפניה, שתינו בכיף, צחקנו ואפילו עישנו ג'וינט קטן להעצמת החוויה הבלתי נשכחת. התחלנו לרקוד ולהתנשק בחדר, הריגוש רק עלה ועלה התחושה העילאית הזו לא  עזבה, הרגשנו כיצד כל הגוף שלנו מזדקר, עף לו, המים בג'קוזי כבר חיכו לנו, נכנסנו ערומים לתוך המים, ישובים זה לצד זו, הוא מנשק אותי בלהט, מלטף את שדיי ואני אוחזת בזין הגדול והמהמם הזה שלו, מרגישה את הזקיפות ומתחרמנת יותר.


מבלי תת לי יותר מדי זמן מחשבה, הוא הושיב אותי על שפת הג'קוזי, פיסק את רגליי והחל ללקק לי את הכוס בטירוף. בעלי לא נתן לי סקס כזה מעולם חשבתי לעצמי ונתתי לזה לקרות מהמקום הטוב ביותר. הוא ליקק את השפתיים שמסביב ודחף את הלשון שלו פנימה אל תוך נסתרי הכוס הוורדרד הזה שלי. רכנתי אליו, הוא התיישב על הקצה והפעם אני זו שאחזתי בזין שלו, משחקת לו בביצים ותוך כדי מלקקת לו את הזין, מכניסה, מוציאה, בולעת אותו לתוכי.

הוא נשא אותי בעדינות אל חדר השינה, המיטה הייתה מלאה בוורדים אדומים ויין ושוקולד מכל פינה ופינה. התנשקנו בלהט, הוא השכיב אותי על המיטה, פיסק את רגליי וחדר אליי, הרגשתי אותו בתוכי, רגליי לפתו את ישבנו וכך גם ציפורניי עמוק בתוך ישבנו מרגישה איך הוא חודר אליי עמוק ומזיין אותי חזק בדיוק כמו שאני אוהבת.


הגענו לאורגזמה מטורפת יחד, הוא הוציא את הזין שלו והשפריץ לי את זרעי האהבה על הגוף, על הפנים ונפל עליי ממשיך לחבק, לנשק ולמלמל כמה היה לו כיף וכמה הוא היה רוצה שזה יקרה שוב ושוב.. אני והוא ו.. הוא ואני וחוץ מזה לא צריך דבר. 

תפריט נגישות