נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הסיפור המושלם של אוהד הלוהט

היי, אני אוהד, פעם אמרו שאני לוהט ואני לא יכול להעיד על עצמי, אבל בגדול, אני יכול להגיד שיש לא מעט בנות שאוהבות לפגוש אותי באמצעות שהייה דירות דיסקרטיות. הן לא רוצות בבית, לא בבית מלון, לא בשום מקום אחר, רק דירות דיסקרטיות ואפשר להבין אותן, זו באמת פנטזיה והכי חשוב זה פרטי ביותר.

אז איפה זה התחיל? ערב אחד פשוט ישבתי בבית, לא היה לי מה לעשות, נכנסתי לאינטרנט, הסתכלתי על כמה וכמה תמונות, ככה הגעתי לנשים שוות במיוחד. שתיתי כמה משקאות, הרגשתי שאני תופס ראש והחלטתי ללכת על זה, משהו אחר.

התמונות שראיתי חירמנו אותי, פגשתי שם מישהי מדהימה, סטודנטית למשפטים, שחיפשה בדיוק כמוני גוד טיים.

היא התעניינה בי יותר ממה שאני בה ולמרות שאני כביכול המזמין, היא בהחלט התרגשה לפגוש אותי מה שהחמיא לי מאוד.

אז הגעתי לדירה דיסקרטית והינה היא שם, מחכה לי ערומה, גוף פגז שעצר לי את הנשימה. וואו איך התרגשתי.

היא חיכתה לי שם, במיוחד עבורי, פוגשת אותי, לוקחת אותי, יורדת לי כמו מטורפת, היא כאילו אוהבת את זה. חרמנית אש, אוהבת את מה שהיא עושה ללא קשר לכך שהיא תקבל מזה כסף או מתפרנסת מזה.

היא מצצה לי ולא יכולתי יותר, פשוט הרמתי אותה, שמתי אותה על השולחן שראיתי, חדרתי לתוכה כמה פעמים וגמרתי לתוכה כמו מטורף.

לא יכולתי להתאפק, מה נעשה עכשיו? שאלתי והיא אמרה, חכה, הלילה עוד צעיר, נכנסו לג'קוזי והפעם היא זו שלקחה את המושכות.

התנשקנו ברכות, היא נגעה בי ושוב עמד לי כמו מטורף, התיישבה עליי כשאני בתוך הג'קוזי, זיינה אותי כאילו אין מחר. הרגשתי ששוב אני עלול לגמור אבל הפעם יכולתי בהחלט להחזיק יותר זמן.

עולה ויורדת ושוב עולה ויורדת ואז, אני גומר כמו מטורף בדיוק איתה, היא משפריצה כמו מטורפת לכל כיוון, גומרת יחד איתי, אנחנו ממשיכים לעוד אורגזמה ועוד אחת וכל זה, בדירה אחת מושלמת במקום סודי ובעיקר שווה.

 

 

תפריט נגישות