נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


תמיד אהבתי שירותי ליווי, ככה הכרתי את בטסי עוד בשנות השמונים שגרתי בניו יורק. היא הייתה נערת ליווי מושלמת ואני לא התפשרתי על שום דבר בחיים שלי בטוח לא על נערות ליווי מושלמות כמותה.

כשפגשתי אותה לאחר כמה שנים זה היה מרגש במיוחד. היא המתינה לי בכניסה לדירה שקבענו להיפגש וזה היה מפגש מרגש מאוד ששם אותי בדיוק במקום הטוב ביותר- מפגשים עם בטסי מניו יורק, מישהי שכל כך אהבתי לזיין והנה היא עשתה עלייה לארץ.

זה היה מפתיע היא אמרה לי שפרשה אבל על הבילוי איתי היא לא מוותרת. היא הזכירה לי את הזיון שהיה לנו בבית מלון בניו יורק. איך הגעתי לשם ולא בזבזנו שום זמן, הורדתי לה את החצאית והאצבעות שלי כבר מצאו את הדרך לכוס הרטוב והחלק הזה שלה.

היא נישקה אותי ואני נישקתי אותה, זה היה מסעיר, מדהים, מרגש ביותר, אהבתי את זה וזה היה בלתי נשכח.

היא עמדה אליי עם הגב, זכרתי איך התכופפתי והתחלתי ללקק לה את החור של התחת שאני דוחף יותר מאצבע אחת או שתיים. היא נאנחה, שמעתי את האנחות שלה.

היא משכה אותי מהעניבה, נזרקה על המיטה, הורידה לי את המכנסיים ודחפה לי את הזין הזקור והעומד שלי לתוך הכוס המדהים והצר שנותר צר.

לא משנה עד כמה התבגרה, היא הייתה שווה ביותר והמפגשים איתה היו בלתי נשכחים. גם היום כמו אז הרגשתי איך הזין שלי מתחבר לכוס הצר שלה ומזיין אותה לאט ואז בפראיות בדיוק כמו שהיא אהבה ואני אהבתי.

היה לי קטע כזה ששנייה לפני שאני גומר היא מוציאה אותי ממנה, לוקחת את הזין שלי, מוצצת ונותנת לי להשפריץ לה עמוק לתוך הפה.

כמו שזה היה אז, פתאום זה קרה גם עכשיו שנייה לפני שגמרתי היא אמרה לי… "חכה מותק אל תגמור" היא הוציאה אותי מתוכה, נעמדה ליד הזין הזקור והרעב הזה שלי והחלה למצוץ אותו בפראות, מצצה, עולה ויורדת, מכניסה אותו עמוק לתוך הלוע הצר שלה והחם שלה ואני משפריץ בכל הכוח לתוכה, אני משפריץ לתוך הפה שלה. משפריץ שוב ושוב, כל הגוף שלי רועד והיא מלקקת כל טיפה וטיפה מהזרע שלי… "אממ טעים" היא אומרת וממשיכה למצוץ עד שלא נשאר שם שום דבר….

נשכבנו יחד על הרצפה, העלנו קצת זיכרונות ואז כמו כלום, הזין עמד לי שוב… "מוכן לסיבוב שני"? היא שואלת ואני קופץ עליה וצועק "בטח"!

תפריט נגישות