נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


רוצים לדעת איך זה מרגיש? האם יש באמת דבר כזה שנערות ליווי יכולות לחדור לגברים? אם כן זה הקדמה והטכנולוגיה של המוצרים החדשים אכן משפיעים על חיי המין לטובה ואחת הסיבות לכך היא אביזרים מתקדמים ביותר שעליהם נדבר בהמשך. אז אם עד היום אהבתם להקפיץ את הרגש ואת היצריות באמצעות ויברטור משובח או אפילו פוקט רוקט, הגיע הזמן לדבר על המגרש של הגדולים המציג לכם אביזרי מין מן השורה הראשונה- שנמשיך? בואו לקרוא את המדריך שיעשה לכם את חיי המין למושלמים יותר.

על חנות סקס וסיפורי דילדו מדהימים

נערות ליווי יכולות ואף רוצות לחדור וזה קורה באמצעות רכישה של דילדו משובח מאותה חנות סקס מוכרת וישנה. אם כן אחד הדברים היותר מדהימים שיכולים לשדרג את הזיון עם נערת הליווי ואף להעצים רגעים שהיו שגרתיים זה בהחלט דילדו  משובח.  מיותר לציין כי מחקרים ברורים מעידים שהשימוש בדילדו יכול בהחלט להכניס טוויסט אחר במפגש בדירה הדיסקרטית – משהו מלהיב שלא הכרתם, אבל רגע, איך קונים את זה? חדירה של גבר לנערת ליווי זה בנאלי? בעידן של היום גם חדירה של נערת ליווי לגבר או אישה אחרת הם לא משהו חדש אלא יותר בכיוון מחשבתי של משהו מרענן ובעיקר דינמיקה מינית שלא הכרתם- כמו כל יחסי המין ובפרט החלקים החדשים הדילדו יודע לרענן, לחזק את הרגע ביניכם ובעיקר לספק את הגירו לנקודת הג'י של שני המשתתפים. בשנים האחרונות החדרת האצבע לישבן של אחד המשתתפים ובפרט לגבר הצטרפה להיבט המיני היותר חזק של לא מעט זוגות והמין האנאלי אכן תפס תאוצה. החדירה לישבן של גבר או אישה הפך לשם דבר ונכון להיום הוא אקט מקובל כחלק מיחסי מין שווים ובעיקר מהנים לשני הצדדים. העניין הזה של הנאה הן לגברים והן לנשים באה לידי ביטוי בגירוי הערמונית אצל הגבר (מיקום נקודת הג'י שלו) ואם פעם היא קיבלה פחות יחס שהרי היום בזכות פרטנרים טובים השמים הם בהחלט הגבול.

איך משלבים דילדו בחיי המין?

אם החלטתם להגיע אל חנות סקס, לרכוש דילדו ולשלב אותו בחיי המין שלכם כל מה שצריך זו מקלחת טובה ורכישה של המון חומר סיכה – למה? בעיקר בכדי שזה יהיה נעים ולא מלחיץ מדי. אז קודם כל ראוי להתחיל עם דילדו קטן, בדומה לוויברטור קטן כך גם דילדו- נסו את המוצר- באמצעות הדילדו הקטן תוכלו להבין האם הגודל אכן מהווה בעיה והאם החדירה והיציאה נעימים ולא הופכים את החוויה למשהו הפוך ממה שציפיתם. לאחר שהחלטתם ללכת על הרכישה המסוימת חשוב לעשות את הדברים לאט ולהכתיב את הקצב לפי שני הצדדים- כאמור תקשורת מינית בסיסית והבנת צרכיו של הצד השני (דיבור ובירור עדין תוך כדי האקט). במעמד הזה חשוב לציין גם את הגירוי ולפני כן להשתמש עם אצבע בישבן בכדי לחמם ולגרות את האזור כראוי, כאמור משחק מקדים הוא חלק משלים בכל אקט מיני ובפרט בחלק הזה שיכול להעצים את הרגע האמיתי – רגע השימוש והחדירה. במידה והחדירה מתבצעת לגבר חשוב מאוד שיתקלח ויהיה נקי וזאת בכדי להרגיש משוחרר וליהנות מהחוויה על הצד הטוב ביותר.

כיצד מנחים את הדילדו לפי הזווית הנכונה?

כמו בכל דבר גם כאן לאחר הפעם הראשונה תיתכן רגישות מסוימת באזור גם משום שלא רגילים לגירוי ולכן חוזרים כאן ואומרים – חומרי סיכה טובים ישפרו את החדירה ויהפכו את השימוש לאיכותי ביותר. במצבים בהם קיימים הבדלי גובה בין שני האנשים חשוב שבן הזוג שמקבל את החדירה יקמר את גופו ומתחתיו ישים חפץ כלשהו או פשוט לשכב על הצד עם ברכיים מכופפות בעוד האדם המחדיר את הדילדו יהיה עם ברכיו וירכיו מאחור.

תפריט נגישות