נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


 

כל הסיפורים על זין גדול ועבה של בדואים כנראה נכונים. זה מה שיש לי בין הרגליים עכשיו. אחמד התחיל אתי בשוק בבאר שבע, כשהגעתי לשם לעשות קניות לסוף שבוע. אני אישה נשואה כבר עשר שנים, בעלי עובד בחו"ל רוב השנה, ואני מוצאת את עצמי רוב הזמן מתוסכלת מינית וחסרת מנוחה. כמה אני יכולה לאונן לעצמי? כשאחמד התחיל אתי באותו היום, חייכתי אליו קלות והמשכתי בעיסוקיי, לא מייחסת לכך חשיבות רבה.

כעבור שבוע הגעתי שוב לשוק, ונחשו מה? אחמד ראה אותי, והחיוך שעלה על פניו גרם לי לדפיקות לב מואצות. הוא גבר די מושך, לא יפה במיוחד, אבל נראה כמו אחד שבהחלט אפשר לשים עליו את הראש ולהרגיש אישה נחשקת. הוא נראה כמו אחד שיודע לענג אישה. עיניי ירדו בלי משים לעבר מכנסיו, והבליטה שהייתה שם לא הותירה בלבי ספק, הזין שלו יכול לחנוק אותי בגודלו. הוא ראה את מבטי וצחק. כשניגשתי לבסטה שלו, פשפשתי במרכולתו, תוך כדי זה שאני אומרת לו את מספר הטלפון שלי. הוא התקשר אלי עוד באותו יום, וקבענו להיפגש למחרת בבוקר באחת מאותן דירות דיסקרטיות בבאר שבע. היה ברור לשנינו שנזדיין, ומבחינתי זה היה בסדר גמור. רק לא רציתי שזה יהיה אצלי בבית, בכל זאת, שכנים חטטנים לא חסרים, ויש לי הרבה מה להפסיד.

הגעתי לדירה בשמלת מיני, חוטיני, ובלי חזייה. החזה שלי עמד יפה מאוד גם בלי זה. אחמד כבר חיכה לי שם, חסר סבלנות, עם תחתוני בוקסר בלבד לגופו. הוא היה מושלם. שחום, גבוה ממני בראש, וזין שאפילו מתחת לתחתונים יכולתי לראות שהוא לא בדיוק קטן. מהר מאוד מצאתי את עצמי בין זרועותיו, הוא הניף אותי כאילו שהייתי בובה, והנחית אותי על הזין שלו, שכבר היה מחוץ לתחתונים.

אמא, הרגשתי אותו מגיע לי עד לרחם, צעקתי מהנאה, כשהוא מזיין אותי בעמידה, אוחז במותני, מרים ומוריד אותי על הזין הענקי שלו בפראות, עד שגמרנו שנינו ביחד. הפעם השניה לקחה כמעט שעה, כשהוא טחן אותי מכל הכיוונים על המיטה בחדר השינה. אני אפילו לא יודעת כמה פעמים גמרתי.

מה שאני יודעת זה שעברנו מספיק דירות דיסקרטיות בבאר שבע בשביל שאני אדע, שעל הזין שלו אני לא אוותר כל כך מהר.

תפריט נגישות