נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


כל פעם שהגיע אלי לזיון סוער, היה לו גת בתוך הפה. הוא לעס אותו תוך כדי שהוא מזיין אותי בטירוף, כשהוא לא מתעייף גם אחרי כמה פעמים של גמירה. אני נערת ליווי שמספקת שירותי ליווי למספר קטן של לקוחות. אני יכולה לספור אותם על כף יד אחת ולומר את האמת אני נהנית עם כל אחד מהם. כמובן שהשילוב של סקס טוב עם כסף מעולה הוא שילוב מנצח.

אני חושבת שעשיתי אתו כל תנוחת סקס קיימת, גם כאלו שהוא לא ידע שקיימות בכלל, כל פעם שהגיע לקבל ממני שירותי ליווי לימדתי אותו משהו חדש. הרבה פעמים גם הזדיינו במקומות לא שגרתיים בכלל.

באחת הפעמים קבענו להיפגש ביער בן שמן, בשעות הערב המאוחרות. החלטתי להפתיע אותו ולהזדיין אתו בחיק הטבע, כמו חיות. אותו ערב בירכתי את שולחנות הקק"ל שהיו שם ברחבי היער. הוא סובב אותי בגבי אליו, נשענתי על השולחן ברגליים פסוקות לרווחה והוא פשוט חדר אלי עם הזין הענק שלו במכה אחת. הוא קרע את הכוס שלי במהירות ובפראות בה הוא טחן אותי, גונח את נשמתו לשמיים תוך לעיסות קולניות של הגת שלא יצא מפיו. כשסובב אותי חזרה אחרי שגמר בתוכי, הוא השכיב אותי על הספסל שהיה צמוד לאותו שולחן עץ גדול. הוא ירד על ברכיו, ראשו בין רגלי, ונשך את פנים ירכיי נשיכות קטנות ומגרות. כשקם חזרה משך אותי אליו והרים אותי בפעם אחת. רגלי היו סביב מותניו ובזמן שזיין אותי שוב ראיתי רק את הכוכבים מעלי. הוא היה עצום, ואני, נערת ליווי מנוסה, זרמתי אתו והגבתי לו בתנועות סיבוביות עם אגני. מטריפה את דעתו ונאנקת באוזניו. הוא גמר בתוכי בשאגה ארוכה, הזרע החם שלו זורם בתוך הכוס שלי כמו נהר.

על שמיכה שפרשנו מבעוד מועד נשכבנו לנוח, מתגפפים ומתחרמנים שוב. הגת בפיו חלק בלתי נפרד ממנו. בידי הרגשתי את הזין הענקי שלו מזדקר שוב ובלי מילים הסתובבתי על בטני, רגלי מקופלות פנימה. התחת שלי היה מוכן לקראתו וחיכה לו. הוא לא היה צריך הזמנה נוספת.

תפריט נגישות