נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


ישבתי מול הבר, בוהה בכוס הבירה שמונחת מולי בלי באמת לראות אותה.

הייתי נשוי כמעט עשר שנים לאשה מדהימה, אבל הרגשתי כלוא בתוך חיים שהם לא באמת שלי. וחתונה עם הבת של השותף של אבי. אף אחד לא באמת ראה אותי כמו שאני, ולא באמת ידעתי איך אני עומד מול כולם ומוציא את דבר היותי הומו החוצה. הרי אבא שלי היה אחד ההומופובים הכי גדולים שראיתי בחיי, בן אדם נאור וליברלי כלפי חוץ ובחדרי חדרים חשוך ועתיק עם מנטליות של טרוריסט. בשבילו הומואים היו אנשים בלי זכות קיום בכלל, והוא לא התבייש לבטא זאת בכל הזדמנות שנקרתה בדרכו בשיחות משפחתיות. כל פעם שדיבר כך, הביט בי כמו מרגיש עלי משהו שלא העזתי לדבר עליו בקול רם. נמנעתי כמעט תמיד מלהביט בעיניו, ורק ייחלתי לקבל אומץ לעמוד על שלי מולו. הרגשי יד מונחת על כתפי והרמתי מבטי מכוס הבירה שמולי. העיניים שהביטו בי היו היפות ביותר שראיתי בימי חיי. הוא עמד מולי, גבר הורס ושובה לב. הרגשתי בתוכי שהוא גייז ונמשכתי אליו מיידית. הוא חייך אלי והתיישב בכיסא לידי. השיחה קלחה כמעט מייד, במהלכה הוא סיפר לי שהוא מתפרנס בין היתר בתור גייז לאירוח ומוציא גברים אבודים כמוני אל החופש.

לא יודע איך הגענו לדירתו, כל שעניין אותי זה שהייתי בין זרועותיו, רועד מהתרגשות כשהוא נישק אותי בכל גופי. הזין שלי עמד בפיו כשמצץ אותו בשקיקה, אצבעותיי בין תלתליו הזהובים, ראשי סחרחר עלי מהנאה. אותו גייז לאירוח  הביא אותי לשיאים חדשים בזמן שלימד אותי ברכות איך לאהוב את עצמי ולהיות שלם עם מי שאני.

בזמן שהזין שלי היה תקוע עמוק בתוך התחת המדהים שלו, בכיתי מהתרגשות כשנכנסתי ויצאתי ממנו בפראות כמו מטורף. גמרתי בתוכו פעם אחר פעם, נהנה מגופו המדהים ומכל סנטימטר ממנו. את הזין שלו קיבלתי לתוכי בברכה, אחרי ההלם הראשוני של החדירה שלו לתוך התחת שלי הרגשתי כאילו נבראתי בשבילו.

אותו גייז לאירוח הוציא אותי לחופשי באותו לילה, לא עבר זמן רב עד שעמדתי מול אבי בזקיפות קומה והצהרתי על נטיותיי המיניות בלי חשש ומורא. נישואיי נגמרו כמעט מייד וגרושתי ואני החברים הכי טובים היום, מגדלים את בננו בהרמוניה.

תפריט נגישות