נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


שמוליק עבד שנים ארוכות כחוקר בכיר במשטרת חדרה, וחקירות רבות ומסובכות עברו תחת ידיו ונפתרו בהצלחה יתרה. פעמים רבות הוא הצליח לפתור חקירות שרבים לפניו כשלו, ושמו הלך לפניו כמועמד מוביל לרשת את מקומו של המפכ"ל ביום מן הימים. סוד אחד הוא שמר לעצמו, והוא ידע שבסופו של דבר סוד זה יתגלה ויהיה בעוכריו.

שמוליק היה מכור לסקס סאדו מאזו, ופעמיים בשבוע הוא היה נפגש בסתר עם שתי נערות ליווי שכל התמחותן ומקצועיותן הייתה סאדו מאזו. אחת מאותן נערות ליווי הייתה אולגה. בחורה גדולת ממדים וחזקה באופן מפתיע, יחד עם היותה מושכת בעלת חזה גדול ופנים משגעות. שמוליק הרגיש צורך עז פתאום להיפגש אתה והתקשר אליה לשאול אותה אם היא במקרה תהיה פנויה בשבילו באותו ערב. היא פקדה עליו להגיע אליה בחצות, מוכן ומזומן ללקק את רגליה ולהתענות מהצלפות בלתי פוסקות לפני שתיתן לו לגעת בה ולחדור אליה.

בביתה היה חדר מיוחד לדברים האלו, עמוד באמצע החדר עם רצועות עור משתלשלות ממנו. האור העמום הוסיף נופך מסתורי למפגש, והשוט שאולגה החזיקה בידיה כל פעם שנפגשו ריגש אותו כל פעם מחדש. כשהגיע אליה נכנס לחדר חפוי ראש, מוכן לקבל עליו את משחקי השליטה שלה ואת הצלפותיה על גבו ועל הזין שלו, יודע שבסופו של דבר היא תיתן לו לזיין אותה כשהוא חונק אותה קלות עד הגמירה. תוך כדי שקרה אותו לעמוד במרכז החדר, תפסה אולגה את אשכיו בפראות ומחצה אותם כמו ענבים. הכאב החד שהרגיש שמוליק עצר את נשימתו, אולם מצד שני הוא מצא את הזין שלו נעמד בהתרגשות, היא הצליפה בכיפה של הזין שלו. הוא הרגיש את השריפה הקלה מהמכה ודמעות עלו לעיניו. "סמרטוט" לחשה לו, כשנשכה את הזין שלו קלות. ידיו היו קשורות, ואצבעותיה חדרו אליו לפי הטבעת, מכאיבות לו וגורמות לו להנאה במקביל. במשך שעה ארוכה התעללה בו, עד שהתירה אותו מהקשירה ודרשה ממנו שיזיין אותה ויסתלק אחר כך. הוא זיין אותה חזק ובפראות ויצא מביתה רגוע ומסופק.

כשסודו התגלה, הוא נאלץ לפרוש מהמשטרה.

תפריט נגישות