נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


את הזכייה באליפות התיכונים בכדורסל החליטו הנערים בקבוצת הוד השרון לחגוג בצורה לא שגרתית.

הם ויתרו על מסיבת הזכייה שיפתה להם בתיכון והודיעו על פרישה מוקדמת לביתם וזאת על מנת לנוח לאחר חודש קשה של אימונים ומשחקים.

המסיבה נדחתה ביומיים והם נסעו, מגחכים בינם לבין עצמם ביודעם שהם הולכים לפרוק עול מיני עם נערת ליווי שווה במיוחד שאיתה סגרו עוד באותו בוקר. הם הגיעו לכתובת שהיא סימסה לנייד של אחד מהם, בציינה שהיא מחכה להם בתוך דירה דיסקרטית. כל שיצטרכו לעשות זה לפתוח את הדלת ולהיכנס, היא כבר תחכה להם בפנים.

הם הגיעו לכתובת, נרגשים לקראת מה שמצפה להם, חרמנים ברמה של נערים בני גילם , ועלו לקומה הרביעית שם הייתה ממוקמת אותה דירה דיסקרטית. הם נכנסו חמישתם וסגרו אחריהם את הדלת , אברי המין שלהם כבר עומדים עוד מהמעלית. הם הסתובבו בדירה , אשר הייתה מרשימה בניקיונה, מוסיקה נעימה מתנגנת ברקע, ונרות ריחניים מפיצים ניחוחות נעימים בכל רחבי הבית. הם הגיעו לחדר שינה גדול שבמרכזו מיטה ענקית. עליה שכבה במערומיה בחורה מהממת , בתנוחה שלא השאירה שום מקום לספק. היא חיכתה להם והייתה בהחלט מוכנה לקראתם.

הבגדים שלהם התעופפו בכל חלל החדר ושנייה לפני שקפצו עליה לזיין אותה , עצרה אותם בקול סמכותי ונעים והודיעה להם שאחרי משחק כדורסל הם נכנסים קודם כל להתקלח ואחר כך תתחיל החגיגה. הם דחפו אחד את השני כל אחד מהם מנסה להיכנס ראשון למקלחת כדי להתחיל כמה שיותר מהר , כשהיא מגחכת בראותה את התלהבותם, משחקת באצבעותיה בדגדגן שלה ומחרמנת את עצמה.

מהר מאד היו כולם אחרי מקלחת , ותוך דקות ספורות הייתה על המיטה הגדולה ערמה של נערים חרמנים מקיפים בחורה אחת ומזיינים אותה אחד אחרי השני.

היא מצצה לראשון

אוננה לשני בידה הימנית

תפסה את אשכיו של השלישי בידה השמאלית כששניים נוספים מזיינים אותה בישבנה ובנרתיק שלה במקביל.

כשהם גמרו הם יצאו ממנה ואותם החליפו הנערים הנותרים.

שעה ארוכה לאחר מכן הגיעו כולם לסיפוק מיני ונכנסו למקלחת של אחרי.

את הסקס הזה באותה דירה דיסקרטית הם בהחלט לא ישכחו וככה הם החלו את שבוע חגיגות הניצחון שלהם

 

תפריט נגישות