נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


 

הגשמת פנטזיות עם נערות מושלמות דירות דיסקרטיות

אני אחד כזה שאוהב להגשים פנטזיות, תמיד חלמתי על סקס מטורף עם אישה שאני לא מכיר בתוך דירות דיסקרטיות.

זה מדהים, אני מרגיש שזה עוד מעט יקרה, עד עכשיו זה רק עבר לי בראש, תמיד רק חלמתי על זה, אבל אף פעם לא הגשמתי את זה באמת.

אני אוהב נשים, אוהב אותן בכל הצבעים וכל הצורות. הגשמת פנטזיה עבורי זה מעל ומעבר, ת"אמת? אף פעם לא באמת היה לי אומץ.

אני לא זוכר מתי נהנית כך בעבר, האישה הזאת מזכירה לי נשחקות, הגשמה של פנטזיות ברמה שאין לתאר.

באותה הפעם יחידה שאני זוכר, היא והחברה שלי חיכו לי באותן דירות דיסקרטיות שאני כל כך מת עליהן, גילוי נאות? זה תמיד עשה לי את זה, רק הפעם הזאת נשארה לי חקוקה בלב ובגוף.

אז הן כבר חיכו לי שם, הן לא היו לבושות, נערות כלבבי, חשבתי לעצמי, מראה מדהים, חיוך בלתי נשכח, אודם אדום, האודם הזה, אני כבר מדמיין אותו על האיבר שלי, מוצצות לי בהנאה גלויה, משהו שאי אפשר לוותר עליו.

אני יכול לדמיין איך אני עומד והן שתיהן משני הצדדים מראות לי מזה אודם אדום על הזין שלי שצועק אליהן, רוצה אותן בתוך הפה שלהן, ללקק, למצוץ, להרגיש. ככה זה מרגיש לי, תחושה שאין לתאר אותה בפועל.

כשהגעתי לשם, זה לא היה רחוק מהמציאות, הן ישר הלכו לכיוון הזה, אני פשוט עמדתי כמו מלך והן מצצו לי בהנאה גלויה, שואבות אותי לתוך הפה שלהן, לא נגעלות משום דבר, פשוט אוהבות את זה כי בהחלט שיש נשים שאוהבות את זה.

הן בולעות אותי עם הפה שלהן, המבט לא זז לי מהעיניים וזה עוד יותר מחרפן ומגרה אותי, אני מת לגמור להן, להשפריץ להן בתוך הפה.

עוד רגע זה קורה, אני אוחז להן חזק בשיער, מושך לאחור וזה מגרה אותן יותר, אני גומר להן בתוך הפה במלוא העוז. ללא סקס, רק מין אוראלי מטורף, כמו שאני אוהב, אני מרגיש שאני מתפוצץ בלי סוף והן מחייכות אליי, אני משער שעכשיו הגיע תורן.

אני נרגע, אבל הן מבחינתן לא מאפשרות לי להירגע והן כבר מסמנות לי על הסיבוב הבא, בעודן מלקקות לי את הפטמות, נוגעות בי, מעבירות ידיים והזין שלי נעמד כמו מטורף עליהן, הפעם זה הולך להיות יותר מטורף.

תפריט נגישות