נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הגשמת פנטזיות עם נערות ליווי באמצעות דירות דיסקרטיות

תמיד רציתי להגשים את הפנטזיה הרטובה הזאת, פשוט לא צלח לי, אישה מושלמת שנראית מדהים מגיעה אליי, עושה מה שאני רוצה.

אני מת על זה, אני מת על נשים כנועות רק שאף פעם לא היה או יותר נכון הייתה לי ההזדמנות הזאת. אני אוהב את המראה המדהים של אישה בלונדינית עם חזה גדול, עולה על עקבים, חצאית מיני, גרביונים סקסיים, אודם אדום על השפתיים, אייליניר שחור מושלם, ציפורניים ארוכות.

אני מת על המראה האסתטי, היא חיכתה לי באותן דירות דיסקרטיות אליהן אני נוהג ללכת. היא התיישבה על הכיסא, הרגליים שלה היו פסוקות, ממש כמו באיזה סרט פיתוי, לא היו לה תחתונים, היה אפשר לראות את שיער הערווה המדהים הזה שלה מבצבץ לי.

היא סימנה לי להתקרב, הורידה לי את הראש, השפתיים שלי בתוך הכוס הרטוב הזה שלה, אני מלקק אותה. אני נהנה מזה יותר, אני דוחף לה את האצבעות פנימה והיא דוחפת לי את הפנים. הלשון שלי עמוק בתוך הכוס הרטוב הזה שלה.

כל פעם מחדש אני רוצה לגמור אבל עוצר את זה, עוד רגע, הרי זה רגעים מדהימים, כמה אפשר לפספס מפגשים לוהטים עם נערות ליווי באמצעות דירות דיסקרטיות?

היא לא דיברה יותר מדי, זה מה שאהבתי בה, ליקקתי אותה, היא רצתה ללקק אותי בחזרה. אמרה עכשיו תורי ופשוט התחילה לרדת לי, אוחזת את האיבר שלי והוא בתוך הפה שלה, אני מתרגש, אני מרגיש שאם היא ממשיכה עוד כמה רגעים אני גומר כמו משוגע.

אני מנסה לחשוב על דברים אחרים  אבל זה לא עובד, אני חרמן אש, אני עוד שנייה משפריץ לה כמו משוגע בפה. אין לתאר את הסקס הזה שהיה ביננו.

אני מרים אותה, היא עליי, אני מזיין אותה חזק בעמידה לא רוצה לפספס את האקט המיני האמיתי, שאני בתוך הכוס החם והצר הזה.

שנייה לפני הלשון שלי הייתה בתוכה ועכשיו זה האיבר שלי, מגרה אותה, נכנס כמו משוגע, כמה פעמים ואני גומר.

אני שוב מתאפק וזהו, בשלב מסוים אני מרגיש שאני רוצה לגמור ולא עוצר את עצמי, היא צועקת לי אני גומרת וזה גומר אותי באמת, אני משפריץ לתוכה ואנחנו גומרים כמו שני משוגעים ביחד.

וואו זו הייתה בהחלט חוויה בלתי נשכחת, משהו שאי אפשר לשכוח להרבה מאוד זמן.

תפריט נגישות