נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הגשמת פנטזיות בדירה דיסקרטית

את הרגעים האלו אי אפשר היה לשכוח, משהו מטורף, תחושה בלתי רגילה של מפגשים מהסוג האחר, מפגשים עם אישה שלא הכרתי, היא כבר חיכתה לי באותן דירות דיסקרטיות ומשם הלהט המשיך. הגשמת פנטזיות בדירה, דיסקרטיות זה שם הדבר ולכן, דירות דיסקרטיות בהחלט נתנו את המענה המושלם לזה.

היא חיכתה לי בתוך האמבטיה, היו לה ציפורניים ארוכות בדיוק כמו שאני אוהב ובדיוק כמו שאני מתגרה ומתחבר.

היא סימנה לי לבוא, במהרה הסרתי את הבגדים, נכנסתי למים, אני ערום, היד שלה מטיילת על הגוף שלי, אני מרגיש את הפטמות, היא מעבירה לי יד עליהן.

אנחנו עושים את זה יחד, אני מעביר את היד שלי על השד שלה, חופן מנשק, מלקק, לא חוסך בשום דבר והכול אפשרי.

אין עייפות, אין יותר שום התנגדות למין בשום מצב ושום אופן, הסקס מדהים, אנחנו עושים סקס מטורף, אני רואה את הגב שלה, פתאום מלטף אותה מאחור.

היא נשענת על דפנות הג'קוזי ואני מזיין אותה חזק, חודר אליה בכל הכוח, היא גונחת, אני יודע שהיא אוהבת את זה.

אני ממשיך לזיין אותה ברכות ובחוזקה, פעם ככה ופעם ככה, זה משתנה בהתאם להנאות שלה. אני מבין שאני סוג של ויברטור אנושי אבל לא איכפת לי.

אני מרגיש את זה, מרגיש שאני יכול אפילו יותר.

היא מתיישבת עליי, אני מזיין אותה חזק, היא עולה ויורדת, המבט שלה לא יורד ממני, היא מביטה בי לאורך כל האקט וזה אפילו מאתגר אותי יותר ויותר.

אנחנו ממשיכים, היא מתיישבת על קצה הג'קוזי, אני מפסק את הרגליים שלה והיא נותנת לי לעשות בה מה שאני רוצה, אני מלקק לה את הכוס, מלקק בהנאה, אף פעם לא התלהבתי מזה. היא מתענגת ואני מתענג בחזרה.

זה מגרה אותי אפילו יותר, אני מרגיש שעוד רגע אני גומר מהקטע הזה. הלשון שלי נמצאת בתוכה, אני מזיין אותה עם הלשון שלי ואני שומע ומרגיש איך היא גומרת לי לתוך הפה.

אני חודר אליה במהרה, לא יכול להתאפק יותר וגומר בתוכה כמו מטורף, אפשר להגיד שאפילו גמרנו יחד, היינו מאושרים ומסופקים, מעשנים משהו טוב, אוכלים אוכל טוב, נשענים על הג'קוזי ומדמיינים את האקט הבא באותן דירות דיסקרטיות.

אז מתי  קובעים שוב? אני שואל אותה והיא קורצת לי בחזרה.

תפריט נגישות