נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


תמיד רציתי לחוש את מה שנערות ליווי יכולות לספק, אבל לא רציתי שזה יקרה בישראל, חשבתי אולי לעשות את זה כשאני נמצא רחוק מבת הזוג שלי, כי אחרי הכול, מה שקורה רחוק נשאר שם.

החלטתי להגשים פנטזיה ואיך שהגעתי לברזיל לפגישת עסקים, קיבלתי חדר מדהים ומיהרתי לבדוק באינטרנט מה אני צריך באמת.

נתקלתי במולטית מדהימה, שיער מושלם, חזה עומד וישבן, ישבן שרק בברזיל אפשר לראות. הזמנתי אותה אליי, לא בזבזתי זמן.

החלטתי לאכול משהו ומיד לאחר מכן לפגוש אותה ולעשות סקס מושלם שיגרום לי לישון כמו תינוק.

היא נכנסה לחדר, נעתקה לי הנשימה, היא הייתה יפה, שופעת ,סקסית ביותר וכבר ראיתי איזה לילה סוער הולך להיות לי.

בלי המילה לא ורק עם כן וכמה שיותר, ראיתי איך כל הסכרים נפתחים. היא נכנסה לחדר המלון, הגשתי לה כוס יין אדום, רקדנו קצת סוג של ריקוד ברזילאי, היא לא נתנה לי להוביל, היא שלטה בכל מה שקרה שם.

תוך כדי ריקוד, מצאנו את עצמנו עושים אהבה על השטיח מול האח בחדר. לא הייתה שום נקודה בגוף שהיא לא פספסה, היא נשיקה אותי מלמעלה ועד למטה. התחילה בצוואר ואז השפתיים החושניות שלה לקקו את הפטמות שלי ושם הדרך הייתה קצרה לאיבר שלי, היא לפתה אותו בידיים שלה והחלה לנשק.

מלקקת, מכניסה אותו לפה, שואבת אותו לתוכה כאילו אני עכשיו מזיין אותה. היא מזיינת אותי עם הפה שלה ואני מתענג על כל דקה וכל רגע.

אני לא רוצה שהיא תפסיק, אבל אם היא לא תפסיק אני עלול לגמור ואני פוחד. אני מדי פעם עוצר אותה והיא ממשיכה והמצב הולך ומסתבך, אני מרגיש מגורה יותר ויותר.

רגע לפני שאני מרגיש שאני מאבד את זה, אני זורק אותה בעדינות על המיטה, מפסק את רגליה וחוקר עם הלשון שלי את הנרתיק המושלם הזה שלה.

היה לה ריח מדהים וטעם שאין לתאר, ליקקתי אותה מכף רגל ועד ראש, חקרתי את הפנים שלה, היא הסיטה את הראש שלה לאחור, היא גנחה מהנאה וביקשה שלא אפסיק.

לרגע זה לא הרגיש כמו ביקור אצל נערות ליווי אלא יותר בכיוון הנאה שלא הייתה לי שנים. רגע לפני שראיתי שהיא מגיעה לשיא שלה, חדרתי אליה כמה חדירות מטורפות ויחד הגענו לאורגזמה מטורפת.

מיוזעים, מחויכים, מעשנים יחד את הסיגריה של אחרי.

תפריט נגישות