נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הגשמת חלומות עם נערות קוקסינליות

אי אפשר לשכוח את התקופה שהייתי במילואים, חיפשתי לפרוק עול, לא היו שום נערות כאלה או אחרות שאני יכול להגיע איתן לאקט מיני כזה או אחר, ככה פגשתי את סבטלנה, קוקסינליות שווה במיוחד.

לא היו יותר מדי דיבורים, הגענו אליה הביתה וזה פשוט התחיל, היא הייתה רכה, נעימה, משהו מיוחד במיוחד כמו שאומרים.

היא פיסלה את הגוף שלי עם המגע שלה, אצבעותיה טיילו לי על כל חלק וחלק בגוף, לא יכולתי לפספס את הדברים, היא נגעה בי, היא נגעה בי אפילו יותר, אי אפשר היה לשכוח את זה, היא עשתה לי מעל ומעבר.

היא ביקשה ממני לשכב על הריצפה, היא עלתה עליי עם הרגליים שלה, תקראו לזה סוג של עיסוי אבל זה היה מגרה במיוחד. לאט ובזהירות הורידה לי את הבגדים והתחילה לטייל עם הידיים שלה על הגב שלי, על החור בישבן שלי, אל הגב, על כל חלק וחלק בגופי.

בשלב מסוים הרגשתי את הזיקפה המטורפת על הגב שלי, היא התחככה בי וזה גירה אותי כפי שזה לא גירה אותי מעולם.

אני מרגיש שרק מזה אני יכול לגמור, אין לתאר את התחושה שזה השאיר בי, וואו אני מגורה רצח, היא עולה ועולה, מרגיש את האצבעות שלה חודרות עמוק לחור המושלם של התחת שלי  וכן אני עף על עצמי ברמות אחרות.

אני מתגרה מזה מאוד, האצבעות שלה נוגעות בי, חודרות אחת אחר השנייה ישירות אל החורים שלי, אני מרגיש את התחושה העילאית את היכולות הבלתי נגמרות, וואו כמה שזה מחרפן אותי יותר ויותר.

אני מרגיש אותה, אני מרגיש שעוד רגע אני אפילו גומר אבל מתאפק, אני רוצה שזה יימשך, היא מנשקת את תנוך האוזן שלי בזמן שהאצבעות שלה מטיילות לי על כל חלק וחלק. אני שכוב אמנם ואולי נראה שאין לי תנועה או יכולות, אבל אני נהנה לאפשר את הניתוק שליטה הזאת.

אני מרגיש את האצבעות שלה עוד כמה וכמה פעמים ומגיע לאורגזמה מטורפת, היא מסובבת אותי מביאה לי ביד ואפילו מלקקת אותי בטירוף.

אני משפריץ לכל עבר בזמן שהיא נהנית לראות אותי גומר, אני גונח עוד מעט, נשכב על הרצפה בבית שלה, מעשן סיגריה ושוכח מהכול, כל מה שאני צריך כרגע זה לחזק את התחושה העילאית הזאת שהייתה כאן קודם לכן.

 

תפריט נגישות