נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הוא הכיר אותה במקרה, פתאום כשהוא ראה אותה הוא הבין שכל העולם נבנה עליה, היא הייתה מהממת ביותר. היה לה חיוך שאי אפשר היה לשכוח ובו זמנית הייתה לה גם עבודה מושלמת, מסתבר שהיא  הייתה נערת ליווי אחת המבוקשות בעיר.

כשהוא הגיע לעיר חבר טוב המליץ לו להיפגש איתה.. "תשמע אחי היא מפנקת טילים" אמר לו וכמובן הוא התרצה, הוא עשה את השיחה הראשונה וכל השאר היה אצלו היסטוריה… היא כבר סיכמה אתו שהיא תחכה לו בדירה המושלמת. "ואף אחד לא יידע"? הוא שאל אותה במעט חשש אבל היא פרצה בצחוק ואמרה לו אין על דירות דיסקרטיות תסמוך עליי..

הם נפגשו בסופו של דבר, הדירה באמת הייתה מושלמת והיא כמו הוטמעה בין כל מיני בניינים כך שאף אחד לא ראה אותו נכנס או יוצא.

כבר בכניסה היא חיכתה לו נטולת בגדים, היא הייתה סקסית בטירוף בדיוק כמו שאהב ורצה, אי אפשר היה לתאר את השלמות שלה, היא באמת הייתה מושלמת, גבוהה, סקסית ביותר, מלאת חיוכים, שפתיים מלאות, עיניים של דפוק אותי והוא בהחלט התחרמן רצח רק מלראות את העיניים הבורקות שלה.

היא משכה אותי פנימה ישירות אל חדר השינה, העיפה אותו על המיטה, הפשיטה אותו מבגדיו והחלה להתעסק עם הבגדים שלו. בגד אחר בגד בזמן שהיא מנשקת את הצוואר הורידה ממנו והתבוננה בו ערום, הזקפה שלו קרצה אליה וזה עוד בלשון העדינה של הדבר.

"אני מת לזיין אותך" לחש לה והיא רק התרשמה מהזקפה המושלמת הזאת שלו, הנה עוד רגע הוא יזיין אותה בדיוק כמו שהיא תמיד חלמה ורצתה. היא לא שאלה אותו יותר מדי, כרכה את הזרועות שלו לאחור והחלה לזיין אותו, מחדירה את הזין שלו פנימה לכוס החרמן והרטוב שלה.

היא דוהרת עליו, מרגישה את הזין שלו עמוק בתוכה, עוד שנייה מגיע לגרונה, היא מזיינת אותו בהנאה גדולה, יורדת ועולה והביצים שלו עומדות להתפוצץ מרוב עונג.

"עוד שנייה אני משפריץ לך בפנים" הוא צעק וגמר כמו מטורף, ישירות אל תוך הכוס החם והלוהט הזה שלה, היא גמרה יחד איתו, עוד אורגזמה והנה מגיעה גם השנייה, הם חווים תחושה שאין לתאר. פתאום הם ביחד ושנייה גם לחוד, גומרים כמו מטורפים ומתרפקים בשקט לאחר המעשה אחד על השנייה..

תפריט נגישות