נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


דירות דיסקרטיות  – מפגשים שכל גבר חולם עליהם

כל גבר חולם על דבר כזה, מפגשים דיסקרטיים מושלמים, זה מה שתמיד רציתי אבל אף פעם לא העזתי לעשות.

כשאמרו לי לנסות, בתחילה לא הייתי בטוח שזה מה שאני צריך, אבל בגלל שזו הייתה תקופה עצובה, ללא זוגיות וללא כיוון בחיים, אמרתי לעצמי, תפרגן לעצמך, אין כמו דירות דיסקרטיות שיכולות לעשות משהו מושלם עבורך.

ככה הכול התחיל, הגעתי לשם, בדירה חיכתה לי מישהי מדהימה, חבר הכיר לי אותה אבל היא לא הייתה ממש פנויה לקשר, היא לא הייתה נשואה, פשוט אהבה את ההתגנבות הזאת, זה ריגש אותה שאין לתאר.

כשנפגשנו, היא התרגשה בדיוק כמוני, זה היה לה חדש, היא כבר חיכתה לי עם בגד מגרה שרואים רק  בסרטים. לא האמנתי שעוד רגע זה עלול לקרות גם לי.

מדהימה, יפה, תמירה, כמו שאני אוהב, לקחה אותי בעדינות, הושיבה אותי על קצה המיטה המפנקת באותן דירות דיסקרטיות והחלה לענג אותי. יורדת על ברכיה, שולפת ממכנסיי את האיבר המושלם שלי כפי שתיארה אותו ופשוט יונקת אותו פנימה.

מלקקת, לא מפספסת שום נקודה, אני מתרגש, רוצה לגמור, יש כמה טיפות שיוצאות ממני אבל אני דוחה את האורגזמה שלי על הסף.

אני רוצה לזיין אותה, לחוש אותה, היא נשכבת על המיטה ובתחילה הכול לאט, אני מפסק את הרגליים שלה, חודר לתוכה.

היא נאנחת, אני שומע את הגניחות שלה ועוד יותר זה משגע אותי, אני מרגיש את זה בכל הגוף שלי, זה מחרמן אותי בטירוף.

אני חודר עוד כמה פעמים ושוב מרגש שאני רוצה לגמור. אני מרגיע את העניינים, היא מסתובבת למצב של דוגי סטייל, אני משחק לה בכוס הורדרד, היא גומרת לי, משפריצה לכל נקודה בדיוק כשאני מחליט לזיין אותה חזק, לחדור אליה ולגמור כמו מטורף בתוכה.

אני גונח כמו משוגע, מרגיש שזהו, מכאן אני לא יכול יותר. אני חייב עוד ועוד, אני חודר עוד כמה פעמים ואז, מגיע לסיפוקי, נשכב לצידה באותו חדר מדהים שבטח אפגוש בחיי עוד כמה פעמים.

תפריט נגישות