נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


שלום לכולם! זה לא עוד סיפור סקס (אם כי בוודאי אספר כאן על מין). אלו המחשבות שלי לגבי איך תעשיית הליווי היא אותה יצירתיות בלתי צפויה כמו תעשיות רבות הקשורות ליצירה. אני נערת ליווי שמספקת שירותי ליווי בתוך דירות דיסקרטיות. באותן דירות דיסקרטיות יש סביבה נעימה. כשאני מבלה באותן דירות דיסקרטיות עם לקוח, בילוי אינטימי, גם לו וגם לי חשוב שתהיה סביבה נעימה. אף אחד לא באמת רוצה לקבל שירותי ליווי בסביבה מחניקה בלי מזוג אוויר ועם מצעים מטונפים. כולם אוהבים שהכול מסודר ונקי.

ובכן, מלכתחילה, בואו ניקח תעשיית קולנוע. האם אתם יודעים איך יוצרים סרטים או קליפים? זהו כאוס מוחלט והתעסקות עם מיליוני משתנים ו'מה אם'. נניח שאתם רוצים ליצור סרט חדש. אוקיי, אז אתם מתנהגים כמפיקים שמנסים ליצור משהו – וכך אתם צריכים לאסוף סביבכם כותבים, במאי, מפיקים בפועל שיממנו את זה או אולפן, ואז לנהל משא ומתן עם שחקנים, לתאם מיליון אנשים באתר הצילום אם זה באמת קורה… זה רק מה שעל פני השטח. המציאות הרבה יותר מורכבת ועצבנית. ואיך כל האינטראקציה הזו מתרחשת? ובכן, כל המשתתפים הם בחורים יצירתיים מאוד – והם מתאספים במקומות רבים, עורכים פגישות מדי פעם עם מאות אנשים… הנה מגיע חלק מעניין –  על מנת לגרום לכל זה לקרות, אתם חייבים להיות מאוד אינטראקטיביים חברתית, לבקר בכל מיני מקומות בילוי, ומסיבות, שבהן המוני האנשים האלה רותחים, מתכנסים, דנים בפרויקטים שונים ופוגשים אנשים עם אנשים אחרים. כל זה נקרא "מפגש יצירתי".

עכשיו, לגבי נערות ליווי – הדברים הם בצורה קיצונית כמו המתואר לעיל. כדי למצוא עוד לקוחות (וכסף), נערות הליווי לא רק מחכות לשיחה נוספת ממפעילת השירות אלא גם הולכות למסיבות שונות ופוגשות שם אנשים. לאחר מכן הן סובלות שינויים רבים במהלך כל הדרך עד למין עצמו (אם זה קורה): האם לקוח רוצה את זה לבד או עם חברים, איך הן צריכות להתלבש טוב יותר לאירוע, אילו קצוות או ניסויים הוא רוצה לנסות אתן על מנת לבדוק מה שמרגיש והולך טוב יותר. זה כמו, לדוגמה – אם הוא רוצה את זה בישבן, בנרתיק או בפה – או חורים לסירוגין היא האפשרות הטובה יותר. לאחר מכן, המקום יכול להשתנות בשניות – בדיוק כמו עלילת סרט – הוא החליט לראשונה לעשות את זה בדירה שלו, אבל בזמן שנסענו לשם, התשוקה שלו גדלה כל כך שהוא הכניס אותי ישר למכונית (זה יכול להשוות כאשר אנשים בוחרים לעשות סרט קצר במקום לעשות תכנית סדרתית). או מלווה נקראת להפוך לדוגמנית של סשן צילום וכשהיא מגיעה, מסתבר ששום דבר עדיין לא מוכן לזה – והיא פשוט מתעסקת עם כמה בחורים כדי לא לבזבז את כספם (זה יכול להיות בהשוואה לסיפור מערכון קצר בן עשר דקות שהופק מרעיון ליצור סדרת ריצה של 40 דקות)…

תפריט נגישות