נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


שלום לכל אלו שרוצים להכיר אותי,

ראשית כל, שמי אלווה. אני יודעת, שם ממש מוזר, ההורים שלי ניסו להיות מקוריים, ואני נתקעתי עם השם המוזר הזה עד היום, למרות שבאיזה שהוא שלב למדתי לאהוב אותו, והיו זמנים שחשבתי להחליף אותו, אך היום אני חיה אתו בשלמות. רציתי לספר לכם קצת על עצמי. אני בחורה משכילה. בת שלושים ושלוש, סיימתי לא מזמן את לימודי הרפואה באוניברסיטת תל אביב. הישג מרשים, לכל דעה ועניין. המשפחה שלי רחוקה מלהיות עשירה, ולא הציעה לממן לי את לימודי הרפואה, מה שחייב אותי למצוא דרך יצירתית להרוויח את כספי ולעמוד בהתחייבויות שלי, מכיוון שממש רציתי להיות רופאה.

לא התכוונתי שמשהו יעמוד בפני התכניות שלי, רק לא שיערתי לעצמי שארד לשפל המדרגה ואעסוק בזנות, או יותר נכון לומר – שאהיה נערת ליווי. שכרתי דירה בתל אביב, ושמתי לב כי לאחרונה בדירה שמעליי נכנסים ויוצאים יותר מדי גברים, מה שעורר את סקרנותי. הכנתי עוגת שוקולד מרהיבה, ועליתי לקומה למעלה, כדי להכיר את הנפשות הפועלות, ולהבין על מה כל המהומה. וגיליתי עולם ומלואו. הייתה זאת דירה אחת מתוך שפע של דירות דיסקרטיות. דירה שבה היו שלוש בחורות, שסיפקו שירותי מין. אף פעם לא באמת הכרתי מקרוב דירות דיסקרטיות. או בכלל נערות ליווי. הן היו ממש חביבות אליי, שלוש בחורות מהממות ביופיין, ונראו מאוד אמידות. לאחר היכרות רשמית קצרה, הן התחילו לספר לי על עצמן.

לכל אחת מהן היה סיפור סוחט דמעות על עצמן. ממש התרגשתי. החיים שלי היו הרבה יותר קשים לעומת החיים שלהן, אכן התמזל מזלי, אבל הבעיה הכלכלית הייתה משותפת לכולנו. לאחר דין ודברים, שאלתי אותן איך אני מצטרפת אליהן, איך אוכל להשתתף במסע הסודי שלהן.

הן נתנו לי מספרי טלפון של כמה דירות דיסקרטיות בסביבה, והתחלתי להרים טלפונים. גיליתי שיש דירות דיסקרטיות שיש בהן עשרים נערות ליווי! ממש הגזמה פראית. אבל מצאתי גם דירה דיסקרטית ממש מעבר לפינה, של ארבעה חדרים, שעבדו בה שלוש נערות ליווי, וחיפשו עוד שותפה. וכבר באותו היום חברתי אליהן, מתוך רוגע נפשי שלעולם אף אחד לא יוכל להניח שזה הוא העיסוק החדש שלי, מכיוון שהדירה הדיסקרטית נראית כמו כל דירה רגילה במבנה מגורים משותף.

התחלתי לעבוד בתור נערת ליווי חיש מהר, ולתדהמתי הבנתי שרוב הגברים שמגיעים לדירה שלנו הם גברים נשואים. סלדתי מן המחשבה הזאת, אבל עבודה זאת עבודה.

תפריט נגישות