נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


לכולם יש את אותה הפנטזיה, כולם חושבים סקסי, רוצים להרגיש את זה ואף לחקור את הצד המיני החזק שלהם אבל לנילי עולה חדשה מבולגריה לא היה בעיה לדבר על זה. נילי בדיוק עלתה מבולגריה והיא הבינה היטב מה היא רוצה לעשות בארץ, כמו בבולגריה, היא נחשבה לאחת הנערות המדהימות ביותר לצרכי ליווי, היו בה המון תכונות ובין היתר היא ידעה היטב איך להדליק גבר גם בהיבט הקינקי של המילה. היא נתקלה בהמון אנשים אבל הדבר שהיא הכי אהבה היה משחקי תפקידים, למעשה זה תמיד הדליק אותה ואת הלקוחות שלה ובדיוק על זה היא רוצה לספר לכם כאן ועכשיו.


זה היה ערב רגיל, יום עבודה רגיל, באותה דירה דיסקרטית בה היא מקיימת את רוב המפגשים חיכה אייל עסקים עשיר מאוד, אדם שיכול ורוצה להרשות לעצמו את הריגוש הטוב ביותר. היה לו קטע לאותו איש לשחק את התפקיד של הרופא, היא תמיד הייתה החולה ולא זה לא מצחיק, זה תמיד הדליק אותה ברגע שנכנסה לדירה, היא נשכבה על מיטה והוא כבר היה במדים של הרופא מגיע עם כל הציוד ואפילו עם כפפות הפלסטיק המוזרות מתחיל להפשיל לה את החולצה ולבדוק כל חלק וחלק בגוף. הוא תמיד ידע איפה לגעת ובו זמנית איפה אהב שהיא תיגע לו בכדי ששניהם יהיו רטובים ובעיקר מוכנים לחדירה, למגע, לערבוב המיצים המחרמן הזה שעומד לקרות להם בעוד שנייה.
וואו דירה דיסקרטית מדהימה, האם החלפת אותה? אתה לא זוכר? היא שאלה, זו אותה הדירה פשוט לא היית כאן הרבה זמן. ד"ר תבדוק אותי היא זרקה לעברו וצחקקה, המדים שלו עשו לה את זה, מסתמן שמדים באמת עושים את זה ולא רק בסרטי הפורנו. הוא הפשיל את התחתונים שלה, פשוט נהנה מהטקס שלה, מחדיר לה אצבע כמו גניקולוג מנוסה, היא כאילו מתנגדת אבל נהנית מכל רגע, רוצה שהוא ימשיך לבדוק אותה ואז אפילו יעניש אותה יוריד את המכנסיים והזין שלו יהיה עמוק בתוך הפה שלה.


הנה היא מוצצת לו את הזין בחוזקה, שואבת את הזין לתוכה והוא מדמיין איך עוד שנייה הוא עומד לזיין אותה.. "אוח בא לי לשפד אותך לקיר" הוא אומר והיא מחייכת, מנשקת אותו ואומרת דוקטור תזיין אותי כאן ועכשיו. הוא מפסק את הרגליים שלה עוד קצת ואז מחדיר את הלשון שלו עמוק לתוך הכוס הוורוד שלה, מגרה אותה, מזיין אותה עם האצבעות ועם הלשון גם יחד. הוא נעמד, לוקח אותה ומושיב אותה על הזין שלו מזיין אותה בעמידה, מצמיד אותה לקיר ומזיין בחוזקה.


פתאום, הם מוצאים את עצמם בחדר השינה, היא נעמדת על ארבע והוא מזיין אותה בדוגי סטייל מטורף, אוח את גומרת אותי אני מת לגמור, הוא גונח וממשיך לזיין אותה חזק, דוחף לה 2 אצבעות בו זמנית לתחת הלח שלה ומת לזיין אותה במקביל גם שם. הוא מזיין אותה כל כך חזק עד שהוא גומר לתוכה, נשכב על גבה, מנשק את עגילי הזיעה שלו ושלה, ניגש שוב לתנוך האוזן שלה ומרגיש איך כל חלק וחלק בה מתרגש יותר ויותר.


הוא נשכב על הגב, מעשן את המקטרת שלו ומסתכל עליה הולכת להתקלח… נילי קמה להתלבש אבל אז הוא עוצר אותה.. "לאן את הולכת.. אני רוצה לזיין אותך שוב" היא מחייכת, עושה לו את הסימן המוכר של הכסף והנה הם מתחילים סיבוב נוסף, הפעם לתוך הלילה.

 

תפריט נגישות