נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הי לכל האנשים, בייחוד הגברים מבינכם,

קוראים לי דודי, ואני בשנות החמישים המאוחרות של חיי. נכון, המקום הזה מוקדש לכל מיני נערות ליווי, אבל למה יש במה רק לאותן נערות ליווי? מה לגבי הגברים שצורכים את השירותים של נערות ליווי? וזהו סיפורו של גבר, דודי, אם שכחתם לרגע, שלא האמין בכל הסיפורים באינטרנט על נערות ליווי, בעיקר לא לתמונות של נערות ליווי, שהן אף פעם לא התכתבו בהצלחה עם המציאות. התמונות של נערות ליווי תמיד היו מזויפות, של מישהו אחר, וגם אם הן לא היו מיושנות, הן צולמו בתקופה שבה נערות ליווי היו צעירות יותר, בכושר יותר, רזות יותר.

ידעתי את זה בוודאות. לכן בוודאי תשערו בנפשכם עד כמה התרגשתי שראיתי את התמונה של רעות, נערת הליווי, שנראתה כמו אלילה ארוטית בתמונות שראיתי ברשת האינטרנט. חשבתי לעצמי שגם גרסה שמנה וישנה יותר של רעות עדיין תיראה מדהים.

זה הניע אותי מיד להתקשר לרעות.

לא היה גבול להתרגשות שלי. גם הקול שלה היה ערב לאוזניים. היה לה קול נעים וסקסי כזה. היא הייתה מאוד אדיבה ומנומסת. וקבענו להיפגש בצהרי אותו היום. רעות, שפתחה את הדלת לדירתה הדיסקרטית התמימה למראה לא הייתה גרסה שמנה וישנה יותר של התמונות באינטרנט שכל כך חשקתי בהן. רעות שפתחה את הדלת הייתה גרסת תלת ממד מהלכת, מדברת של אותה מדאם בדיוק שראיתי תמונות שלה באינטרנט.

וואו, חשבתי לעצמי.

רעות הייתה יותר מהממת. זה היה כאילו מישהו לקח ילדת חוף שותפה למשחק של החודש והפיל אותה באמצע אחוזה רגילה מלאכותית. הגוף של רעות היה נוקאאוט מוחלט – התגלמות שופעת של הצורה הנשית. שדיה וירכיה היו כולם קימורים נשיים רכים בעוד כל השאר היו אתלטיים ובעלי גוון. רובו הוצג במלואו בפניי.

 

כל מה שרעות לבשה זה הלבשה תחתונה שחורה מתחת לנעלי בית ורודים ושקופים. רעות הייתה שזופה כולה ועורה היה בגוון עשיר של נחושת. הדרך היחידה להשתזף כל כך עמוק בארץ, אפילו במה שתואר כקיץ, הייתה להגזים מתחת למכונת שיזוף או להטיח על שכבות של חומר כתום מזויף.

השיזוף של רעות, לעומת זאת, נראה טבעי, כאילו יש לה חוף פרטי משלה ושמש מתחבאים בחדר בדירתה. רגליה המשיכו והמשיכו והסתיימו בזוג רגליים עדינות. היא לא לבשה נעליים והוא ראה שהציפורניים שלה נצבעו באדום. פניה של רעות היו מדהימות בדיוק כמו שאר גופה. היה לה חיוך מסביר פנים מקסים ועיניה השחורות נצצו בהבטחה של כיף. שפתיה המלאות היו מבריקות עם שפתון אדום עז. היה לה שיער בלונדיני גדול, ממש גדול, שזרם על פני כתפיה בגלים משיי.

היא הייתה רחוקה מהליגה של דודי. "אה, אתה בטח מר דודי," רעות אמרה. קולה היה מבעבע כמו שמפניה יקרה. "היכנס." הנהנתי ונכנסתי לדירתה. למרות שזה נראה TO GOOD TO BE  GOOS  זה היה ממש ככה, הסקס היה הכי טוב בחיים שלי שחוויתי, ומאז אני לקוח מושבע שלה, ולא מפספס אף פגישה אתה…

תפריט נגישות