נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


הי לכולכם,

מה שלומכם בבוקר שטוף שמש שכזה? השלום לכולכם? איפה שכחתי את הנימוסים שלי? אתם בכלל עוד לא מכירים אותי. קוראים לי גאיה, אני בת עשרים ושלוש, ומאז שהשתחררתי משירות לאומי, אני מועסקת בסוכנות של נערות ליווי בתל אביב. לפעמים אני ממש צובטת את עצמי, שממש קשה לי להבין איך החיים כל כך מאירים לי פנים. אני מתנשאת לגובה של מטר שבעים ושלושה סנטימטרים, ושוקלת חמישים וארבעה קילוגרמים. די שדופה, אבל באופן כללי אני נראית מצוין. השיער שלי שחור כלילה, ולא מזמן עשיתי לו החלקה על בסיס חומצה היאלאורונית, כך שהוא מבריק ונוצץ, ובעיקר חלק כל הזמן, גם שאני הולכת לישון עם שיער רטוב. יש לי עיני חתולה ירוקות, עם מבט חודר בעיניים, מעטים אלו שמסתכלים לי ישר בעיניים, ולא מסיטים מיד את המבט ממני. אני שמחה ומאושרת להיות חלק אינטגרלי מהמשפחה האוהבת והמחבקת של הסוכנות של נערות ליווי בתל אביב. קוראים לסוכנות הליווי שלי "יד ללב", והם אחלה אנשים.

אומנם אני רק שלוש שנים בתחום התעשייה של נערות ליווי בתל אביב, אבל צברתי כבר ים בחוויות, חלקן טובות יותר, וחלקן הרבה פחות טובות, אפשר להגיד ממש גרועות. אבל אלו הם החיים. מי אמר שהחיים האלו אמורים להיות קלים. באופן כללי, החיים שלי ממש אחלה, סופר דופר. מטבעי אני טיפוס אופטימי וחייכן, ויש שיעידו כי החיוך שלי ממיס כל לב, גם הכי קשוח שיש. ויש שיגידו שאני עדיין עם "החלב על השפתיים", כי אני צעירה מדי, ועד עכשיו חוויתי בעיקר טוב, כך שאני לא באמת יודעת עד כמה החיים יכולים להיות אכזריים לכל מיני בני אדם. אולי יש צדק בדברים אלו, אבל אני מעדיפה שלא להתבגר, אם זה אומר לחשוד כל הזמן ביושרה של אנשים שמסביבי. וזה מקדם אותי לסיפור שקרה לי לפני בדיוק חודש.

הודיעו לי מסוכנות הליווי שיש לי לקוח חדש. רק סיפרו לי שקוראים לו גל, ושהוא כמעט בן ארבעים. בהתחלה חששתי, בוודאי יש לו ניסיון רב עם נשים, ממרום גילו, ומה יהיה אם הוא יחשוב שאני לא מספיק טובה במיטה, ויכתוב עליי חוות דעת שלילית בסוכנות הליווי "יד בלב", זה ממש יפגע לי במוניטין. ניסיתי להתחמק מהמפגש. אמרתי שיש לי מיגרנה חזקה, ושאני עומדת לקבל את המחזור החודשי שלי, וכל הגוף שלי כואב לי, וממש לא אוכל לספק לגל שירות מקצועי, וחבל על השם הטוב של סוכנות הליווי, שבנתה במו ידיה את המוניטין שלה. הנציגה הסבירה לי שאין ברירה, שגל רוצה רק אותי, ובין כה וכה אי אפשר למצוא בהתרעה כה קצרה נערת ליווי אחרת. באין ברירה, הסכמתי להיפגש עם גל.

גל הגיע בשעה שנקבע מלכתחילה לדירה הדיסקרטית שלי בתל אביב. הוא התחיל להקריח, וקרס קלה בצבצה מן החולצה הצמודה שלו. הוא ממש לא היה הטעם שלי. מאוד מהר הבנתי שחשוב לו לשפוך את הלב, והסברתי לו שאני ידועה בזכות יכולת ההקשבה וההכלה שלי. גל סיפר לי שהוא התחתן לפני יותר מעשרים שנה עם אהבת נעוריו, שקראו לה דבורה. הנישואין התרחשו כי דבורה נכנסה להיריון, ומשום שהם היו כבר הרבה שנים חברים, זה היה רק טבעי להתחתן עכשיו.

השנים עשו את שלהן, ובדיוק לפני שבועיים הם נפרדו. "אני לא רוצה סקס", אמר, "אני רוצה אוזן קשבת". שוחחנו במשך ארבע וחצי שעות, הוא שילם לי בעין יפה, עבור שירותי נערות ליווי בתל אביב שסיפקתי לו, ונפרדנו לשלום. זאת הייתה הפעם הראשונה והפעם האחרונה שנפגשנו…

תפריט נגישות