נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


כבר סיפרתי אייך איזי נכנסה להריון,  נכון? אז בחתונה שלנו היא כבר היתה בשבוע ה27 והיתה מחזה מדהים. היא נישאה לה בגאון, כמו ספינת מלחמה, עם השדיים הנפוחים שלה בולטים לפנים כמו תותחים כבדים, עם הבטן הגדולה לא פחות מתנשאת כמו סיפון המראה למטוסים והתחת הגדול שלה כמו ירכתי הספינה , מהלך בגאון וחותר לפנים. לא יכולתי להוריד ממנה את הידיים! הייתי מזיין אותה בכל הזדמנות והיא מה-זה נהנתה!

אז לפני החתונה יצאנו ,אני והחברים הכי טובים שלי, למסיבת רווקים, כנהוג. מה אני אגיד לכם, כמה שתינו! ואיזו חשפנית כוסית היתה לנו! עשתה את כל חמשתנו . לא שאני זוכר כל-כך טוב ,מרוב שתיה הזיכרון שלי מאותו לילה קצת עמום. בבוקר בקושי מלכתי הביתה-ואני עוד הייתי במצב הכי טוב מכולנו! מזל שהחתונה היתה רק יומיים אחר כך, אז היה לי מספיק זמן להתפכח .

הטקס של החתונה נערך בספריה ברובע, ע"י שופט מקומי . אומרים שלא טוב לראות את הכלה בשמלת הכלה לפני החופה-צודקים. ראיתי את אגי , עם השמלה הלבנה שלה ,הפרונט מורם בגלל הבטן הגדולה וכמעט חושף את המקדש-ולא יכולתי להתאפק. זיינתי אותה בשמלת החתונה לפני שיצאנו, ובכל החתונה הייתי מוכרח לצחוק לעצמי איך השופט הרציני מדקלם כשהזרע שלי מטפטף על הירכיים של אגי. ראיתי אותה מנגבת אותו בחשאי! וגם אחרי הטקס לא התאפקתי וזיינתי אותה בשירותים. אחר-כך פיזרנו את כולם ואחרי הארוחה במסעדה עם המשפחה הקרובה חזרנו הביתהה. גם אז לא התאפקתי ועוד עשיתי איתה חפוז ,לפני הזיון שציפיתי לו כשנחזור הביתה.

הפתעה ,הפתעה! איך שפתחנו את הדלת של הבית קיבלה את פנינו שאגה וצהלה של המון רוגש וצוהל, שהתברר להיות כולו גברים. היו שם החברים הכי טובים שלי בילי, ג'ו ואנדי, סנדו ודומיניק, הברמנים מבר X, קרלוס מנדז ,(אגי על גב המשאית, זוכרים?) , פרנק –שגם אותו פגשנו בדרך מפלורידה הביתה ועשינו סקס מרובע אתו ועם אשתו. פרנק היה מדריך טנטרה ולימד אותי ואת אגי כמה תרגילים מעניינים ומהנים- והיה גם רודריגז ( אגי על הבר) , כל המאהבים של אגי! היא חייכה אליי חיוך ממזרי ואמרה:" לך היתה מסיבת הרווקים שלך, אז גם אני רוצה!" סנדו ודומיניק חילקו בינתיים משקאות לכולם ואני הצטרפתי לצהלה ולשמחה הכללית. אחרי כמה דקות הקהל התחילו לצעוק שרוצים את החשפנית , את החשפנית!

אגי ענתה שהחשפנית עוד מעט תבוא אבל לפני-כן היא רוצה שיקשרו לי את הידיים, כי היא לא סומכת עליי , שלא אשלח אותן אליה. אני כמובן לא הסכמתי, אפילו התנגדתי, אבל בסוף נכנעתי ללחץ החברתי והנחתי לאגי לקשור אותי באזיקים לרדיאטור. איכשהו ,בלי לשים לב , היא גם קשרה את הרגליים שלי לכיסא ,וכך ישבתי עם ידיים ורגליים פרושות וכבולות בלי יכולת לזוז או לעשות משהו. ואז אגי הלכה למקלחת.

כשהיא יצאה, זאת היתה אגי אחרת לגמרי.

היא לבשה בגדי רקדנית בטן-חצאית קצרצרה, בקושי מכסה לה את המקומות הקדושים, חזייה מיניאטורית, שכיסתה בדיוק את הפטמות הנפוחות שלה , הכל מעוטר בפעמונים שצלצלו עם כל תנועה שלה . השדיים הנפוחים שלה כמעט פיצצו את החזייונת המגוחכת, והבטן הבולטת שלה , של החודש השביעי –איזה מחזה סקסי! דומיה נפלה בחדר ,כולם בוהים בה –אפילו לי ,שזיינתי אותה רק לפני חצי שעה נעמד הזין, אז תתארו לכם מה אצלם! אני לא יכולתי לעשות כלום בקשר לזין העומד, אבל האחרים יכלו וגם עשו.

אגי התחילה לרקוד ריקודי בטן באמצע מעגל הנוכחים, מנענעת את השדיים בפנים שלהם אחד אחד, וראו איך הזין של כל אחד מהם קופץ וטופח- הם כמעט גמרו על המקום! אגי עברה את כולם אחד, אחד וכשהגיעה לפרנק, הממזר הוריד לה את החזייה המגוחכת והשדיים שלה נשפכו במלוא הדרם . הייתם צריכים לשמוע את ה הווווו שעבר ! פרנק נישק וכירסם את הפטמות השמנות , וכך כולם , אחד אחרי השני. אני זוכר בעיקר איך רודריגז, שישב ממש לידי, שקע בין ההרים השמנים האלה. הזין שלו עשה כזה אוהל במכנסיים שחשבתי שהם יקרעו! הוא נצמד לשדיים האלה כמו עולל רעב מוצץ ואוכל ולועס…

בינתיים החברים שלי-גם כן חברים!- התחילו לצרוח שמה-זה , למה הם לא קיבלו והם גם רוצים לטעום ! אגי ענתה להם במן קול מתוק-ארסי כזה : " אתם קיבלתם את הזיון שלכם כבר במסיבת הרווקים, לא? אבל אל תדאגו,לא אקפח אותכם. " ותקעה לביל את השדיים ישר לפרצוף , תוך שהיא מוציאה את הזין שלו מכלאו .

מרוב מתח וחירמון ביל גמר והתיז מטען על הפנים והשדיים עוד לפני שאגי הספיקה להכניס את הזין שלו לפה, אבל את של ג'ו כן. היא רק הספיקה ללקק את הראש ולתקוע לפה וכבר הוא קיפץ ותקע והתיז וצרח! וכך היא עברה אחד אחרי השני ,מוצצת ומלקקת , זין אחרי זין, תוקעת אותם בפה ובין השדיים השמנים ,הרכים והגמישים שלה . הם מה-זה השתוללו כולם! תקעו וקיפצו וזיינו וצרחו והתיזו-מילאו אותה כולה בזרע וג'יפה.

וכשפרנק-כמובן פרנק – בתורו חיטט לה בכוס השמנה שלה היא עצמה גמרה בצווחות חנוקות וניענועי תחת-ממש להתפאר.

בסוף היא הגיעה לרודריגז. אתם זוכרים את רודריגז? עם הזין הענק שלו? אז אגי תפסה אותו בשתי ידיה ותקעה בפה , והוא נכנס! אני לא יודע איך ,אבל הוא נכנס עד לאמצע! אגי, כמעט חנוקה הוציאה אותו ,עם שובל של ריר ורוק שנסחב אחריו, קרצה לי-אני ישבתי פחות מעשרים סנטימטר מהם!- ואמרה "זה הכל עניין של תרגול!" ותקעה אותו שוב פנימה, הפעם הוא נכנס עד הסוף! עד לקיבה שלה אני חושב! ואיך רודריגז קיפץ וצווח! ואיך הוא הדף וזיין! אני עצמי כמעט גמרתי מלראות את זה!

התחננתי לאגי: "אני מת , אגי, תרדי לי גם! " והיא ,עם פה מלא בזרע של רודריגז נישקה אותי עמוקות ,ממלאה את הפה שלי בזרע ,אבל זיון לא יצא לי מזה, כי תיכף חטפו אותה. פרנק-כמובן הוא!- הסיר במשיכה את החצאית שלה ותקע את הזין שלו לתוכה מאחור, בדוגי. לפרנק לא היה זין גדול, אבל הוא ידע היטב להשתמש בו ועד מהרה אגי התחילה לקפץ ולסובב את התחת ולהדוף מולו ולצרוח ולצווח. וכך הם כולם זיינו אותה, אחד אחרי השני.

בדוגי או על הגב, רוכבת עליהם או הם עליה, מלפנים ומאחור, והיא והם הודפים וצורחים ושואגים ומזיינים ומזיינים, ואגי הולכת מאורגזמה לאורגזמה… וואו איזה מחזה! אני ממש לא ידעתי מה אני יותר: יותר מחורמן ,או יותר מעוצבן מאיך שהם מזיינים את אשתי לעיניי! וגם לא יצא לי מהראש מה שהיא אמרה על התרגול-יכול להיות שאגי האהובה שלי, שנושאת ברחמה את התינוקת שלי, הצמיחה לי קרניים?!

אבל כל המחשבות האלה נעלמו לי כשאגי הגיעה בסוף לרודריגז. הוא עוד ישב על הכיסא ,עשרים סנטימטר ממני, המום עדיין מהמציצה שקיבל ומשפשף במרץ את התותח הענק שלו למראה המחרמן של אגי המזדיינת. כשהיא הגיעה אליו היא פשוט פיסקה את הרגליים ותיישבה על התורן שלו. וואו! הזין הענק שלו נכנס לאט לאט, סנטימטר אחרי סנטימטר, לתוך הכוס של אגי והיא כולה זורחת ומקפצת ורואים איך היא גומרת פעם אחרי פעם ,ברעידות וצווחות וקפיצות!

עד הסוף הוא נכנס, כל האחד עשר אינצ'ים ! ואגי התחילה לעלות ולרדת ,בכל עלייה היא כווצה את הכוס והנרתיק על הזין , ממש מרימה את רודריגז מעל הכיסא עד שנשמט ואז היא צונחת עליו-עד לסוף . עוד, ועוד ועוד, ובקצב הולך ועולה ובצווחות – כולם התאספו במעגל לראות!

אתם יכולים לסמוך על פנק שמחזה כזה מביא לו יצירתיות משלו! איך שהתחת של אגי היה מופנה לאחור , למעלה, הוא שלף את הזין שלו, ניער, ותקע לתוך התחת ,לכול העומק! אוי, איך אגי קפצה והשתוללה! איך היא גמרה בלי להפסיק בכלל! היא עברה מאורגזמה אחת לשנייה, צורחת וצווחת ולא מצליחה בכלל לזוז בין שני הזיינים שתוקעים אותה! בסוף פרנק התיז בה את המנה שלו, יצא, נישק אותי על השפתיים-אני ישבתי הרי רק עשרים סנטימטר מה פנים של אגי, הפנים המעוותות שלה באלפי האורגזמות שלה!- ואמר :" היתה מסיבה נפלאה! שיהיו לכם הרבה שנים פוריות לוהטות! אבוא לבקר". וישר ביל, החבר עאלק שלי , תופש את מקומו, תוקע את אגי בתחת כשהיא משופדת על רודריגז, שבינתיים הודף וקופץ ומגיע לגמירה שלו-וכך הם כולם גמרו לאגי בתחת, התלבשו ונפרדו, לא לפני שאמרו כמה נפלא היה, וכמה הם נהנו. החברים הנפלאים שלי עוד הוסיפו שבוודאי יבוא לבקר ושלא אשכח להודיע להם על הלידה! בני זונות!!!!

בסוף כולם גמרו והלכו ורק רודריגז עוד נשאר תחת אגי שלא נתנה לו לזוז. בסוף גם הזין הענק שלו נשמט ממנה, כשהיא קמה, מנשקת אותו ארוכות על השפתיים ,והוא הלך. אני מתחנן "אגי מתוקה נפלאה שלי, תזייני בבקשה גם אותי! הביצים מתפוצצות לי!" ואגי מחייכת אליי ומנשקת אות עם הלשון שלה שמסריחה מזרע מיישרת את הזין השלוף ,הנפוח שלי, שאוטוטו מתפוצץ , ומכניסה את השדיים המופלאים הקפיציים שלה, שמכוסים עכשיו בג'יפה וזרע , על הפנים שלי, ויורדת ויורדת ,מכוונת את הזין בין הבטן הענקית שלה לבין זו שלי ומתחילה לחכך ,לעלות ולרדת …. תוך רגע גמרתי, מתיז איזה כוס שלמה של זרע עליה , עליי, על הבטן , על הפנים, על השדיים, על הכל סביב! ואגי צונחת לידי, מתיישבת על הרצפה ,פניה נשענות לי על הברך, מחייכות מאוזן לאוזן ,כולה שבעה ומרוצה…

,אגי מותק" אני אומר לה "תתירי אותי ,בבקשה. אני מת להשתין!" והיא עונה לי, חצי ישנה: "אין לי כוח לקום, אני הרוגה! תשתין על המקום, גם אני עושה כך." ובאמת שמעתי את קול הזרימה של השתן שלה והרחתי את הסירחון החריף. החזקתי מעמד עוד כמה דקות . מה, לא עשיתי במכנסיים מאז שהייתי תינוק בן שנתיים! אבל בסוף נשברתי והשתנתי.

על עצמי, על אגי ,על הפנים שלה הזורחות מאושר, על השדיים הנפוחים שלה, על הבטן עם התינוקת הזכה שלי בתוכה, על הרצפה, על הכל. ואגי ישנה כבר ,שנת ישרים וטובים….

כך עברנו את ליל הכלולות , יושבים בתוך כל סירחון השתן והזרע-אני על הכיסא ואגי לרגליי. שבועות לא הצלחנו להיפטר מריח הזרע. עם כל הניקיונות , אפילו עם כל העזרה של רודריגז. מה אתם מסתכלים ככה?! היה לה קשה לנקות, לאגי ,עם הבטן הגדולה שלה והכל ! ואני, אני הייתי מאושר רק להניח את הראש העייף שלי בסוף כל יום על השדיים הרכים שלאגי ,לנוח ולזיין אותה השכם והערב.

תפריט נגישות