נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


היא ישבה על החוף בשעת בין הערביים בהרצליה, והביטה אל עבר השקיעה. מחשבותיה נודדות הרחק מכאן. לצידה בקבוק יין לבן וקערת פירות קטנה, והיא שקועה בעצמה לא מודעת לסביבתה. בת יחידה להורים מיליונרים, שרק חיפשה ריגושים נוספים בחיים. חיי הסקס שלה היו פוריים, ובשלב מסוים מצאה שחסר בהם משהו. ברגע אחד גמלה בה ההחלטה להיות נערת ליווי, רק בשביל להכניס עוד טיפה עניין לחיים. היא פרסמה באחד מאתרי הסקס מודעה שלא השאירה מקום לדמיון, תחת שם בדוי ומספר שנקנה למטרה זו וחיכתה. הטלפון הראשון לא איחר להגיע, כבר למחרת היא נפגשה עם לקוח בדירה דיסקרטית.

היא חיכתה לו לבושה בחלוק סאטן אדום, פתוח מעט בחלקו העליון. מבליט זוג שידיים מדהימות. רגליה הארוכות היו חשופות, והוא הרגיש כמעט מיד איך נעמד לו הזין עוד לפני שנגע בה. ריחה המתוק הגיע לאפו והוא הושיט אליה את ידו למשוך אותה אליו. "תשלום מראש" לחשה לו בחושניות והוא הוציא את שטרות הכסף מארנקו ונתן לה. הוא כבר לא החזיק מעמד, היא הייתה מדהימה ביופייה.

החלוק נפתח במשיכה אחת ונפל ממנה, מולו עמדה נערת ליווי מושלמת בכל רמ"ח איבריה, דקה אחרי הוא כבר היה בתוכה, דוחף את הזין שלו עמוק לכוס שלה בעמידה. רגליה חיבקו את מותניו כשהקפיץ אותה מעלה ומטה עם כל כניסה ויציאה שלו ממנה, הוא מרגיש את הכוס החם והלח שלה עוטף אותו במלואו.

"כן, זיין אותי חזק" צעקה לו " תזיין עמוק יותר, תן לי להרגיש אותך". הוא הגביר את הקצב עד שגמרו במקביל. במקלחת היא סיבנה אותו בכל חלקי גופו. תחת זרם המים החמימים היא ירדה על ברכיה והכניסה את הזין שלו לתוך פיה, מוצצת אותו בשקיקה. אצבעותיה הארוכות מחזיקות את שק האשכים שלו ומשחקות בו. את זרם ההנאה הוא הרגיש בכל חלקי גופו. הוא סגר את המים והרים אותה בידיו לכיוון חדר השינה, שם על המיטה הוא זיין אותה עוד שעה ארוכה בכל הכיוונים והתנוחות. רטיבות זיעתם מתערבבת עם רטיבות מי המקלחת.

תפריט נגישות