נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


פרצי הצחוק שעלו מהבית ששכרו הגיעו למרחוק. שלושה חברים טובים, שיצאו לטיול ארוך בהודו לאחר הצבא. נטולי דאגות, משוחררים טריים, אחרי שירות אינטנסיבי ומלא לחצים. יוצאי סיירת, שהיו חייבים להתרחק מהכול ולצאת לנשום אוויר כמה שיותר רחוק מהבית.

הם לא חשבו על כלום, ונהנו מכל רגע כאילו אין מחר.

חודשיים לאחר שהגיעו להודו, ועברו אותה לאורכה ולרוחבה, הם הגיעו לאשראם בכפר קטן ופסטורלי ושכרו שם בקתה ליד. באותו ערב, אחרי יום של בטלה, יוגה, עישון סמים קלים ועוד, הם מצאו את עצמם חרמנים בצורה מטורפת.

הסיפורים שהם שמעו על נערות ליווי הודיות, רק הציתו את דמיונם עוד יותר והם החלו לחפש דרך להזמין אליהם בנות, כדי להגיע לפורקן מיני. הזין עמד להם, וכשסוף סוף מצאו את מה שחיפשו, הם הזמינו שלוש נערות ליווי וחיכו. לאחר פרק זמן שנראה להם כמו נצח, הבנות הגיעו, מתוקות להפליא, מלאות במקומות הנכונים וחינניות. כל כולן שידרו מיניות שופעת, והם ידעו שהם הולכים להעביר לילה בלתי נשכח.

מהר מאוד הם מצאו את עצמם מתגפפים, מתחרמנים וכרוכים אחד בתוך השנייה. הבנות הביאו אותם לגבהים מטורפים, מוצצות אותם עד לשד עצמותיהם, חום גופן כשחדרו אליהן היה כמו כבשן, והם הרגישו כאילו הם נמצאים בשערי גן עדן.

תחת השפעת הסמים הקלים שעישנו, הזין שלהם עמד זמן ממושך וארוך מהרגיל, והם המשיכו לזיין בטרוף חושים מוחלט. זמן רב לאחר מכן הם גמרו בתוכן אחד אחרי השני, ואחרי מקלחת מהירה ומנוחה קלה, הם התחילו סיבוב שני.

הבנים מצאו את עצמם יורדים לאותן נערות ליווי, מתענגים על הנפיחות הגדלה בשפתי הדגדגן של כל אחת מהן, דוחפים לתוכן אצבעות ביחד עם לשונם, שומעים את גניחותיהן ומגבירים את הקצב. כאילו לפי תאום מראש, התרוממו שלושתם ביחד, ודחפו כל אחד את הזין שלו עמוק לתוך הכוס של אותה נערה שעינג דקה קודם. הזין שלהם נכנס עד סופו, ממלא אותן בפראות ובעוצמה הולכת וגוברת. צעקות ההנאה שלהם התערבבו יחד עם המוסיקה שנשמעה ברקע, כשהם רוכבים עליהן בקצב הולך וגובר, עד שגמרו שוב אחד אחרי השני באנקה שיצאה מגרונם.

תפריט נגישות