נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


גוד איוונינג,

שמי אנסטסיה, ואני מעסה. מעניקה עיסוי אירוטי. התחלתי את העיסוי של הלקוח החדש שלי, ובאמת עבדתי על השרירים שלו מכף רגל ועד ראש במשך זמן מה. כשעבדתי על שרירי הירך שלו, לא יכולתי להתאפק והתחלתי להזיז את הידיים עד למפשעה שלו. הלקוח גנח והזין שלו התחיל להתקשות מיד. חייכתי ושאלתי אותו אם הוא אוהב את העיסוי שלו, והוא כמובן גנח מממ הממ. המשכתי את עיסוי אירוטי שלו ודאגתי לשפשף את הביצים והזין הגדולים שלו בכל פעם שהתרחקתי מהמפשעה שלו. ברגע שג'ון היה טוב וקשה, ביקשתי ממנו להתהפך. הוא התהפך והזין שלו נצמד ישר למעלה ועדיין הייתה עורלה מכסה את הזין הענק שלו. שאלתי אותו כמה גדול הזין שלו והוא אמר – ”הרבה מעל לממוצע". חייכתי וכיסיתי את עיניו במגבת לוהטת, ואז התחלתי לעסות את כתפיו בזמן שאני בוהה בזין הענק שלו. אחרי כמה דקות התחלתי להריח את הכוס המגורה שלי.

החלטתי לעשות את הצעד, אז הורדתי את החלק התחתון והחלק העליון שלי, מה שהשאיר אותי בחזייה וחוטיני. קמתי על השולחן והתיישבתי על ראשו של הלקוח שלי, רכנתי על חזהו והתחלתי לעסות את ירכיו וירכיו. בזמן שעיסיתי אותו, הקפדתי בקושי לשבת על הפנים שלו כדי לתת לאפו גישה מלאה לעוררות שלי. לא לקח הרבה זמן עד שהוא הסיר את המגבת שלו והתחיל לשפשף את התחת והכוס שלי. המשכתי לעסות אותו, בזמן שהוא משפשף אותי כולי ותוך כמה דקות, הוא משך את החוטיני שלי הצידה והוא ביקש ממני לשבת על הפנים שלו כדי שיוכל לטעום אותי. החלטתי לקום ולהסיר את החוטיני כדי שאוכל לשבת על הפנים שלו ולא יהיו מכשולים בדרכו. ישבתי על הפנים שלו והלקוח הזה השתגע על הכוס שלי. לא נגעתי בזין שלו בזמן שהוא הביא אותי לאורגזמה עילאית. ירדתי מהפנים שלו אחרי שהשפרצתי ועזרתי לנגב לו את הפנים.

בשלב הבא, הלקוח שלי לא בזבז זמן ושאל מה התעריף שלי כדי שהוא יזיין אותי. החלטתי לקחת את ז צעד אחד קדימה, ואמרתי ללקוח שלושת אלפים וחמש מאות ₪.  הלקוח שלי מיד אמר שהוא רוצה את כל החבילה, ואין לו בעיה גם להכפיל את הסכום….

תפריט נגישות