נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


אנטולי סיים את שיחת הטלפון עם ג'ולייט, אחת מאותן נערות ליווי שנהנה מחברתן, ונסע לביתו להתקלח.

הוא היה צריך להספיק לטיסת לילה לאמסטרדם לפגישות עסקים, ורצה שתצטרף אליו, שתארח לו חברה במיטה ובמפגשים החברתיים שיהיו לו שם.

הוא אהב את הנשים שלצידו יפות, מרשימות ונשות שיחה מעניינות. כאחד שלא היה מוכן להתחייב בשלב זה של חייו לאף אחת, ומצד שני היה מכור לסקס טוב ולנשים יפות, והוא מצא את מבוקשו אצל נערות ליווי. כסף לא חסר לו, ולכן היה מוכן לשלם עבור התענוג.

כשסיים להתארגן, אסף את ג'ולייט והם יצאו לדרכם. היא הייתה מהממת, והתאימה לאנטולי כמו כפפה ליד. כשהיה בחברתה, הרגיש נינוחות ושלווה. מצא בה אשת שיחה מעניינת מאוד, לצד בחורה שגרמה לזין שלו לעמוד באופן קבוע בעצם נוכחותה ומיניותה הטבעית.

כשהגיעו למלון באמסטרדם, היה להם מספיק זמן להתארגן. אנטולי משך אותה לזרועותיו ברגע שנכנסו לסוויטה שהזמין, הוריד ממנה את בגדיה בתשוקה, שלא יכול היה להסתיר יותר. היא נענתה למגע ידיו, והפשיטה אותו מבגדיו תוך כדי התאמה מושלמת לגופו. כשהורידה ממנו את מכנסיו, השפילה ראשה והכניסה את הזין שלו במלוא הדרו לתוך פיה. הוא נאנק בהנאה, והרגיש חולשה ברגליו. הוא הרים אותה במהירות, ולקח אותה בזרועותיו לחדר השינה, נישק את שדיה ומצץ את פטמותיה, עד שהזדקרו למולו.

ידה חפנה את אשכיו, והיא פישקה לקראתו את רגליה המושלמות, הזמינה אותו לדחוף לתוכה את אצבעותיו, כשהוא פתח לה את הדגדגן במיומנות, אגנה התרומם לעברו בזמן שנשכב מעליה, הצמיד אותה אל המיטה, וחדר אליה באיטיות. הוא הרגיש כל סנטימטר בנרתיקה הלח והלוהט. הוא הרגיש אותה סוגרת על הזין שלו, נאנק ודחף את עצמו לתוכה בפעם אחת. הרגיש את כולו נכנס אליה.

"אח, איזה כוס, אני מת", גנח כשנכנס ויצא ממנה בפראות הולכת וגוברת.

היא הרימה אליו את אגנה גבוה יותר, והוא הרגיש שעוד רגע הוא מתעלף. הקצב הלך וגבר כשהם גונחים ונאנקים בלי הרף. לפתע יצא ממנה, והפך אותה במהירות על בטנה, הרים כלפיו את ישבנה ודחף את עצמו בפראות פנימה. היא צעקה בהנאה, הביאה אותו לכדי אורגזמה ביחד איתה, כשהיא דוחפת לעצמה אצבעות לנרתיק בזמן שגמר בתוכה.

תפריט נגישות