נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


איתמר ואני חברים טובים, עוד מגן שושנה. היום אנחנו בני 23, ואין דבר  שלא עשינו ביחד. אפילו את הבתולים שלנו איבדנו באותו יום, היה זה במסיבת סיום התיכון, בשירותים של בית הספר. יום אחד הגעתי לבית של איתמר, באמצע היום. זה היה דבר שבשגרה, היינו בני בית אחד אצל השני. איתמר היה בעבודה, והייתי צריך את המחשב הנייד שלו, לשם הכנת עבודה סמינריונית, שהייתי צריך להגיש דחוף. והמחשב שלי שבק חיים, באמצע הלחץ שלי. הוא אמר לי שיש מפתח מתחת לשטיח כניסה, ושאכנס לביתו. לא היה אמור להיות שם אף אחד.

תתארו לעצמכם כמה הופתעתי, כשנכנסתי ומצאתי את אימא שלו בסלון. היא ישבה ערומה מול הטלוויזיה, וצפתה בסרט פורנו, אוננה בהנאה גמורה.

היא קפאה במקומה, ואני הרגשתי איך הזין שלי עומד!

היא חייכה אלי במבוכה, ואני נעלתי את דלת הבית. התקרבתי אליה תוך כדי הפשלת מכנסיי מעליי. הזין שלי נגלה במלוא הדרו, והיא חיכתה לי ברגליים פסוקות, כשהכוס שלה היה פתוח אל מול עיניי. נגנבתי. הזין שלי נכנס אליה במכה אחת חזקה, הרמתי את רגליה גבוה, ככל שיכולתי, ובמשך שעה ארוכה זיינתי אותה בפראות, שנינו גונחים וצועקים בהנאה מטורפת.

כשגמרנו, התלבשתי בלי מילים.

לקחתי את המחשב מהחדר של איתמר, והלכתי.

למחרת, היא התקשרה אליי, ואמרה לי שהיא רוצה שנמשיך להיפגש, כי היא במשך הרבה שנים לא חוותה כזה סקס.

ביחד גילינו כמה דירות דיסקרטיות ברחבי העיר, שהיו בדיוק מה שהיינו צריכים. מושכרות לפי שעה, נקיות, לא בולטות ואינטימיות.

יום אחד חיכיתי לה באחת מאותן דירות דיסקרטיות, כשאני כבר חסר סבלנות לבואה. קבענו להיפגש לאחר הפסקה של חודשיים בתקופת המבחנים שלי, והרגשתי את הביצים שלי נפוחות כבר מזרע, וכואבות מרוב תשוקה.

היא הגיעה באיחור קל, לבושה בשמלה קצרה. הגוף שלה היה מדהים, ניגשתי אליה ומשכתי אותה לכיוון הספה כשאני כבר ערום לגמרי. הזין שלי נכנס לתוכה בפראות חסרת מעצורים, לא יכולתי להחזיק את עצמי, וגמרתי מהר מאד בתוכה, מרגיש את השפיך שלי זורם זמן ממושך. אחרי שהתקלחנו, הרמתי אותה בידיי בלי להתנגב, והתחלנו להזדיין על המיטה לאט ובתשומת לב לכל סנטימטר בגוף. היא מצצה את הזין שלי עד שהתקשח לגמרי, סובבתי אותה וחדרתי לכוס שלה מאחורה, רואה כוכבים מהנאה.

איתמר לא חושד בכלום.

תפריט נגישות