נערות ליווי, דירות דיסקרטיות, סקס אדיר


שלום לכל הנוכחות או לכל הנוכחים,

שמי שחף, ואני בת קצת יותר משלושים. וכן, אני נערת ליווי כמעט עשור, ומספקת שירותי ליווי באותן דירות דיסקרטיות בצפון. ולמה דירות דיסקרטיות אתם בוודאי מרימים כעת גבה ושואלים את עצמכם? ובכן, כיום די קשה לשמור על כל מיני דברים באופן דיסקרטי. ברם, כל האנשים מוכרחים לשמור לעצמם אי אלו דברים שהם אינם מעוניינים שהסביבה הקרובה שלהם תדע. כמו כן, זה ממש לא משנה ממי הנכם מעוניינים להסתיר אינפורמציה כזאת או אחרת, מה שחשוב שתעשו את זה כמו שצריך. באופן כללי, דירות דיסקרטיות הינן כאלו שבנויות באופן שונה מכל דירה שהיא שאותה אתם מכירים. אבל די קשקשת, בואו ונצלול לסיפור שלי. כשהשתחררתי מהצבא היה לי קושי במזומן והחלטתי, לעזאזל.

אני צריכה שוגר דדי. נכנסתי לאתרי אינטרנט ייעודיים ומצאתי גבר.

אלכס רצה לפגוש אותי קודם ונזקק לאישה חדשה שתחליף את האישה הקודמת שלו, אלכס היה מוכן לשלם בעבור שירותיי הרבה כסף. נסעתי לקראת אלכס והייתי תקועה בפקק בדרך במשך שעה שעתיים. ישבתי זמן מה וחיכיתי, אלכס הלך לאיבוד מכיוון שהוא היה שם רק בנסיעת עסקים. רעדתי עד שהוא הגיע. קיבלנו המבורגרים ושתייה וישבנו ליד שולחן וחיכינו להכול, דיברנו.

אלכס היה מתוק אמתי, אך ממש לא הטיפוס שלי, הייתי כל כך עצבנית ורועדת. הגענו לאחת מאותן דירות דיסקרטיות שלו וישבנו ודיברנו ואכלנו, ואז התחלנו להיות רעננים. אלכס לא הפסיק לדבר על כמה שאני נראית והייתי מדהימה ואני יודעת שהוא ניסה להחמיא לי אבל אחרי כמה זמן זה ממש היה לעוס. נשארתי ללילה ויצאתי בבוקר. אלכס נתן לי כסף עבור דלק. מאוחר יותר אמרתי לו שאני מצטערת אבל הפרש הגילאים הרגיש מוזר מדי והוא יצטרך למצוא אישה אחרת, אבל באמת שפשוט לא סבלתי את אלכס.

ואז נכנס לחיי הגבר הנשוי הזה. דיברנו, שלחתי לו תמונות שלי והוא התמכר אליי. הייתי בתולה אנאלית וממש היססתי לגבי זה. אמרתי לו שאני רוצה להיות מכוסה בעיניים בגלל הריגוש של זה, אבל באמת, אני פשוט לא רוצה לראות את הפנים שלו. נסענו שעה וחצי לאחת מן שתי דירות דיסקרטיות שלו כדי לראות אותו. איך שכולם הסתכלו עליי, ידעתי שהם יודעים בשביל מה אני שם. דפקתי על הדלת, היא נפתחה. נכנסתי פנימה במקום שבו האורות כבויים, שמרתי את עיניי אל הקרקע. הוא ניגש אליי והתחיל ללטף את זרועותיי, את פניי. הוא הורה לי לשים את כיסוי העיניים וכך עשיתי. היה זה מרגש ומסעיר עד מאוד, ומאז אני נערת הליווי הפרטית שלו בכל זמן נתון…

תפריט נגישות